Canon DSLR pazarındaki liderliğini sürdürüyor

0

Canon, değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makineleri alanında 2003 ve 2020 tarihleri arasında olmak üzere kesintisiz bir şekilde tam 18 yıldır küresel pazar payında birinciliğini sürdürüyor. İşte detaylar…

Görüntüleme teknolojileri şirketi Canon, sektöre kazandırdığı birçok ilk ve yeniliğin yanı sıra pazar payındaki üstünlüğüyle de öne çıkıyor. Canon, değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makineleri alanında 2003 ve 2020 tarihleri arasında olmak üzere kesintisiz bir şekilde tam 18 yıldır küresel pazar payında birinciliğini sürdürüyor.

Canon, EOS serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinde ön plana çıkan temel görüntüleme sistemi bileşenlerini (örneğin, CMOS görüntü sensörleri, görüntü işlemcileri ve değiştirilebilir lensler), “hız, konfor ve yüksek görüntü kalitesi” ana konsepti altında geliştiriyor.

Profesyonellerin güvenini kazanan yüksek performanslı lider modellerinden; kullanıcıların kolay kullanımla yüksek görüntü kalitesinde çekimin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan giriş seviyesi modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Canon, aynı zamanda çok sayıda yaratıcı ifadeyi mümkün kılan toplam 118 RF ve EF serisi lensi içeren zengin bir lens seçkisini bir arada sunuyor.

Fotoğraf, özellikle son 10 yılda ciddi bir dönüşüm geçirdi. Mobil fotoğrafçılığın yükselişi, profesyonel ya da fotoğrafçılığa meraklı kişiler tarafından tercih edilen değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makinelerinin satışlarına yansıdı. Ancak bu kategori her zaman ciddi bir kesimin ilgisini çekmeye, her yıl çok sayıda fotoğrafa daha fazla detay ve yenilik kazandırmayı bildi.

Cevap bırakın