Nintendo Switch kullanıcılarına Call of Juarez: Gunslinger müjdesi

0

Call of Juarez serisinin dördüncü üyesi Gunslinger, bundan 6 yıl önce piyasaya sürülmüştü. PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında boy gösteren yapımın en yeni hali, Nintendo Switch kullanıcılarını eğlendirmeye geliyor. Oyunun tanıtım videosunda neler var?

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger için geri sayım başladı

Call of Juarez serisi, Batı temalı birinci şahıs nişancı oyunları arasında bilinen ve sevilen bir isim olarak piyasada yer alıyor. 2013 yılının oyun gündemini belirleyen yapımlardan birisi olan Gunslinger, Silas Greaves’in hikayesini ele alıyor.

Kelle avcısı Greaves, Billy the Kid ve Butch Cassidy ile olan hikayelerini anlatarak oyunculara kovboy hikayelerinden bahsediyor. Ayrıca erkek kardeşinin öldürülmesi için intikam almak isteyen kelle avcısı, hikayesine Kansas çevresinde ünlü ve başarılı biri olarak tanınan Jesse James’i de katıyor.

Call of Juarez: Gunslinger Nintendo Switch

Call of Juarez serisinin haklarını satın alan Techland, bu mevzuya ilişkin yaptığı açıklamada 6 senelik oyunun 10 Aralık 2019 tarihinde Nintendo Switch’e geleceğini ifade etti. Yenilenmiş grafikler eşliğinde oyuncuların karşısına çıkacak aksiyon yapımı, dijital kanallar aracılığı ile satın alınabiliyor.

Switch’in eShop mağazasından satın alınabilen oyun, bir indirme kodu sayesinde cihaza yüklenecek. Switch için hazırlanan duyuru videosu aşağıda yer alıyor. Dilerseniz sizi kovboy atmosferi ve Batı kültürü ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Techland yetkilileri, yeni projeden oldukça umutlu. Yeni tanıtım videosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu yapım Nintendo Switch platformunda başarılı olabilir mi?

Cevap bırakın