Call of Duty: WW2 hikâye modu videosu ile heyecan katsayısını artırdı

0

Konsol ve PC oyuncuları için bilinirliği en yüksek video oyunu serilerinden biri de hiç kuşkusuz Call of Duty. Bu köklü oyun serisi, her seferinde adeta zamanla dans ederek sunduğu konularıyla da ilgi çekici. Kimi zaman 2050’lerde tamamen teknoloji ile çevrili ekipman ve silahlarla düşmanlar alt edilir, bazen günümüz ve bazen de geçmişin karanlık savaş yıllarına dönülür. Sonraki Call of Duty yapımı için bu kez zamanın gerisine, 2. Dünya Savaşı yıllarına gidilecek. Gelecek temalı birçok oyunun (CoD Advanced Warfare gibi) ardından 1940’larda geçecek olan Call of Duty: WW2 ile adrenalin bir kez daha tavan yapacak.

Oyunun yayınlanmasına kısa bir süre kalan bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni detay bilgi, oyuna dair merak edilen konulardan birine ışık tutuyor; Hikaye Modu.

Hayatında ilk kez bir çatışmada görev alacak olan piyade er Ronald Daniels’ın gözünden olanların aktarıldığı, tüyleri ürperten hikaye modu videosunu haberin devamında görebilirsiniz.

Tarihin önemli dönüm noktalarından birini konu edinecek olan ve yapılan açıklamalar, yayınlanan videolar derken son derece iddialı olduğu görülen Call of Duty: WW2, 3 Kasım 2017’de çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun geleceği platformlar ise tahmin edileceği gibi PC, Sony PS4 ve Microsoft Xbox One.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın