Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunCall of Duty: Warzone Mobile Resmi Olarak Dünya Çapında Yayında  

  Call of Duty: Warzone Mobile Resmi Olarak Dünya Çapında Yayında  

  Mobil oyun dünyası kızışmak üzere. Call of Duty: Warzone Mobile artık iOS ve Android’de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

  Mobil oyun dünyası kızışmak üzere. Call of Duty: Warzone Mobile dünya çapında kullanıma sunuldu ve artık iOS ve Android’de ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyuncular, hayranların favorisi olan iki büyük ölçekli Battle Royale haritası, klasik Çok Oyunculu haritalar ve modlardan oluşan bir seçki ve mobil kontroller için kapsamlı özelleştirme ve tarzlarına uygun erişilebilirlik seçenekleriyle hemen oyuna katılabilirler.

  Call of Duty teknolojisinin kullanımı sayesinde oyun, Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare III’ün konsol ve PC versiyonlarında ortak ilerlemeyi destekliyor. Böylece nerede olunursa olunsun silahların, XP’in ve daha fazlasının seviyesi yükseltilebiliyor..

  Lansmanla ilgili tüm bilgiler için: https://www.callofduty.com/blog/2024/03/call-of-duty-warzone-mobile-official-live-worldwide-announcement

  Güncel bilgi formu ve yeni ekran görüntüleri/görseller de dahil olmak üzere lansman dökümanları buradan indirilebilir: https://step-3.box.com/s/743hzeat3p89v7rczijhm7bhln6emnxa

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN