Call of Duty: Modern Warfare (2019) yeni bir rütbe sistemine geçti

0

Call of Duty Modern Warfare Prestij modu değiştirildi. Oyunun yapımcısı Activision, “Subay Sıralaması” isimli yeni projesini hayata geçirmek istiyor. Tamamlanması oldukça uzun süren Prestij modu, yerini 2 yeni sıralama sistemine bırakacak.

Call of Duty Modern Warfare Prestij modu

Call of Duty Modern Warfare Prestij modu değiştirildi

Resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Activision, yeni sezonda toplam 55 (1-55) sıralamanın var olacağını ifade etti. Bu sistemde yükselmeyi başaran oyuncuları yeni silahlar, ek kazançlar, alan güncellemeleri, yeni ekipmanlar ve diğer ödüller bekliyor.

55 rütbenin tamamına erişenler, saygınlık kazanmak yerine subay sıralaması sistemine geçiş yapacaklar. Oyuncular, her sezonun başında kendi subay sıralaması ile başlayacak ve her kıdemde en fazla 5 yıldıza (100. seviye) ulaşabilecek.

Call of Duty Modern Warfare Prestige Mode

Subay Görevleri” olarak adlandırılan ilgili modda, 100. seviyeye ulaşan herkes bir kurdele (ribbon) kazanacak. 10 kurdele toplamayı başaran kullanıcılar, bir amblem elde edecek. Oyuncular, buna ek olarak, her 100 kurdelede 1 özel amblem kazanacak.

Subay sıralamaları, sezonun sonunda sıfırlanacak ancak “Enlisted Rank” diye ifade edilen 55 görevlik macerada yerleşmiş olduğunuz sıralama silinmeyecek. Zira oradan kazanılan ödüller kalıcı olacak. Bu uygulama, Prestij modunda tecrübeli olan kişileri sevindirdi çünkü artık eskisi gibi en baştan başlanmak zorunda değil.

Call of Duty: Mobile projesinin 100 milyon indirilmeyi aşmasından ötürü oldukça mutlu olan yetkililer, bu motivasyonla oyuncuların sevineceği projelere odaklanmış durumda. Sizin tercihiniz hangisi? Prestij sistemi mi yoksa Subay Sıralaması projesi mi?

Cevap bırakın