Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunCall of Duty Modern Warfare III mevsimi geldi

  Call of Duty Modern Warfare III mevsimi geldi

  Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone için 1. Sezon yayına alındı.

  Call of Duty: Warzone™ ve yeni Urzikstan “Büyük Haritası” ile birlikte üç yeni Core 6v6 Çok Oyunculu Harita, ek haritalar ve modlar ile ücretsiz işlevsel silahlar da dahil olmak üzere ücretsiz ve premium içeriklerden oluşan etkileyici bir içerik bunlara eşlik edecek. GeForce oyuncuları bu yeni sürücü ile oyuna hazır olacak.

  GeForce oyuncuları her modda yapay zeka destekli DLSS 3 ile kare hızlarını artırarak DLAA ile görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarabiliyor. Call of Duty: Modern Warfare III’e NVIDIA Reflex’in dahil edilmesi sayesinde oyun, oyuncuların tepkilerine ve reflekslerine daha da duyarlı hale gelecek.

  Call of Duty: Modern Warfare III, Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty serisinin yirminci, yeniden başlatılan Modern Warfare alt serisinin üçüncü oyunudur ve 2022 çıkışlı Modern Warfare II oyununun devamı niteliğindedir.

  Oyunun 10 Kasım 2023’te Call of Duty HQ olarak bilinen tek bir çapraz oyun başlatıcısının bir parçası olarak PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Gecikmenin ardından oyun severlerle buluştu.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN