Call of Duty: Mobile için uykusuz geceler başlıyor

0

Çıktığı günden beri kendisinden söz ettiren Call of Duty: Mobile, indirilme sayısında yakaladığı başarı ile mobil oyun dünyasını sarmıştı. İlk haftasında 100 milyon kez indirilen yapım, Call of Duty: World at War sayesinde popülerleşen zombi moduna kavuştu. Call of Duty Mobile Zombies modu ile neler geldi?

Call of Duty Mobile Zombies modu

Call Of Duty Mobile Zombies modu sevindirdi

Call of Duty serisinin gelmiş geçmiş en çok sevilen oyun modlarının başında gelen Zombies modu, oyuncuları uykusuz bırakan en eğlenceli oyun seçeneği olarak biliniyor. Henüz ikinci ayını tamamlamamış olan Call of Duty Mobile, kendisinde var olan Battle Royale altyapısına bir de Survival (yaşamda kalma) eklentisini getirdi.

Zombilere karşı çetin bir savaş vermek isteyen oyuncular, yaşamda kalmaya çalışarak bulunulan yeri istiladan korumak zorunda. Buna ek olarak bünyesinde beşe beş çoklu oyuncu oyun seçeneğini de barındıran aksiyon oyunu, bu güncelleme eşliğinde tecrübeli oyuncuların keyif alacağı yeni haritalara da ev sahipliği yapacak.

Call of Duty Mobile Zombies

Ayrıca iOS ve Android kullanıcıları için bir müjde daha verildi. PlayStation ve Xbox kullanıcılarının oyun konsolu keyfi artık ilgili 2 mobil işletim sistemine de geldi. Zira Activision tarafından alınan bir karar ile artık oyun kontrolcüleri de zombi modunun gelmesi ile beraber devrede.

Bunun dışında oyunculara ekstra içerikler ve yeni hediyeler sunan Battle Pass sistemi de 25 Kasım 2019’da aktifleştirilecek. Bu sistemin detayları, çıkış tarihinden sonra açıklanacak. Activision’ın sunucularında yer alan güncellemenin yayımlanma işlemi bu gece başlayacak.

Cevap bırakın