Call of Duty: Mobile ilk günde kaç milyon kez indirildi?

0

Son yılların en gözde oyun türlerinden birisi olan Battle Royale, her geçen gün daha fazla firmanın ilgisini çekiyor. Bu bağlamda Call of Duty serisinin dağıtımcısı olan Activision şirketi tarafından piyasaya sürülen Call of Duty: Mobile, ilk günde kaç milyon kez indirildi?

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile güzel bir başlangıç yaptı

Aynı anda hem iOS hem de Android kullanıcıları için geliştirilen birinci şahıs nişancı (FPS) yapımı, gelişmiş oyun modları ve çatışmalara elverişli haritaları ile oyuncuları heyecanlandırdı. Klavye ve fare desteğini bünyesinde barındıran oyun, Gameloop Android Emulator vasıtasıyla klavye ve fare keyfini mümkün kılıyor.

Herkese açık beta sürümünde oyuncuların şikayetlerini dikkate eden firma yetkilileri, şikayet edilen bütün sorunların ortadan kaldırıldığını açıkladı. FPS yapımlarını takip edenlerin yakından bildiği ve çok sevdiği Gun Game ve Deatmatch modları, milyonlarca kişiyi bu oyuna çekti.

Call of Duty Mobile Android

Oyun içerisinde Hijacked ve Nuketown gibi sevilen haritaların yer alması, nostalji sevenleri de mutlu etti. Alınan bilgilere göre dün itibari ile herkes tarafından indirilebilir bir hale getirilen proje, çıktığı ilk gün 3 milyon kez indirildi. Oldukça yüksek bir indirilme sayısına ulaşan yeni oyuna, ayrıca, başka güncellemeler de gelecek.

Sizin düşünceleriniz neler? Diğer Battle Royale oyunları bu oyun karşısında zorlanacak mı? Kendisi bir ay içerisinde ne kadar kullanıcı tarafından tercih edilir? İlgili soruların cevaplarını önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde alacağız.

Cevap bırakın