Call of Duty: Mobile için yeni harita duyuruldu

0

Geçen yıl Battle Royale dünyasına hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Mobile, tüm dünyada çok ses getiren mobil oyunlardan biri olup rakiplerini huzursuz etmeyi başardı. Sıkı bir rekabetin yaşandığı mobil Battle Royale dünyasında şirketler yeni güncellemelerle daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve mevcut kullanıcılarını oyuna daha fazla bağlamak istiyor. Son olarak Call of Duty: Mobile cephesinden bu konuyla ilgili yeni bir adım geldi. Activision, Call of Duty: Mobile için yeni harita duyurusunu yaptı.

Call of Duty: Mobile için yeni harita: Cage

Activision yaptığı duyuru ile hem gelecek güncelleme hakkında bazı bilgiler verdi hem de birkaç yeni etkinliğin tarihini açıkladı. Gelecek güncelleme içinde en fazla dikkat çeken ise Cage isimli yeni harita oldu. Şimdilik yalnızca haritanın ismini duyuran şirket, çıkış tarihi için ise bir açıklama yapmadı. Ancak, harita ile ilgili bir görsel yayınlandı. Bu görsel CS:GO’da bulunan Vertigo haritasını anımsatıyor.

Activision’un da Cage haritasının ikonik Vertigo haritası kadar popüler olacağı konusunda iddialı olduğunu belirtelim.

Yapılan harita duyurusunun yanında hem devam eden hem de gelecek etkinliklerle ilgili bir takvim de yayınlandı. Etkinlik takvimine ve duyurunun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın