Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunCall Of Duty: Ghosts 2 mi geliyor?

  Call Of Duty: Ghosts 2 mi geliyor?

  Ekran Resmi 2016-02-29 14.53.28 Çok sayıda güvenilir kaynağa göre Activision’ın 2016 yılında yeni bir Call of Duty oyununu piyasaya sunması mümkün görünüyor. Bu geçmişi çok eskilere dayanan savaş oyunu serisinin son halkası için oyun meraklıları nezdinde de beklentilerin yüksek olduğu biliniyor. Açıkçası oyunla ilgili çok az bilgi var ve bunların arasına katılan en önemli medya argümanı ise kısa süre önce İngiltere’de kamuoyuna yansıdı.

  Ülkedeki popüler oyun dergilerindenGames TM, 2016’daki yapımın isminin Call Of Duty: Ghosts 2 olacağını belirtti. 2013’te piyasaya sunulan ilk Ghost’un ardından ikincisi yolda olabilir. Call of Duty: Ghost, dönemin ilgi çeken savaş oyunları arasındaydı.

   Kasım ayında çıkış yapabilir

  Gelen bu haber gerçek olabileceği gibi spekülasyon olması da mühtemel. Öte yandan geçtiğimiz kasım ayında çıkan Call of Duty: Black Ops 3’ün 2016’da bir devam yapımının gelmesi yerine araya ‘Ghost’un ikincisinin sunulması gerçekçi görünüyor. Bu arada iddiaya göre Call Of Duty: Ghosts 2 çıkış tarihi de kasım 2016 olabilir.

  Diğer gelişmelere de göz atalım; Infinity Ward’ın Call of Duty üzerinde çalışmalarının olduğu doğrulanmıştı. Bu firma Activision’ın oyun geliştirme stüdyosu durumunda. Önümüzdeki yaz başlayacak E3 2016 kapsamında daha fazla haber ve hatta tanıtım videolarının paylaşımı büyük bir sürpriz olmaz. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Diğer oyun haberleri ve en güncel oyun incelemeler için buraya tıklayınız.

  Media Markt’ta satışta olan video oyunlarını incelemek ister misiniz? Buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN