Büyüklerimizin bizleri araması için en basit uygulamalar!

0

Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgın hastalığından dolayı evlerimizde zaman geçirmemiz ve mümkün olduğunca diğer insanlarla daha az temas etmemiz gerekiyor. Özellikle 65 yaş üstündeki insanlar için önemli olan bu konu, onlardan uzak kalmamıza yol açabiliyor. Peki büyüklerimiz bizleri özlediklerinde nasıl görüntülü arama yapabilir ve bizleri arayabilir? Hazırladığımız bu videoda, görüntülü arama yapması en kolay uygulamalara göz attık.

Büyüklerimiz bizleri nasıl arayacak? En kolay görüntülü arama uygulamaları

Büyüklerimizi görüntülü olarak aradığımız zaman telefonlarımızı açabiliyorlar ancak onlar bizleri aramak istediklerinde bazı engellere takılabiliyor. Bu videoda, iletişim uygulamaları arasında en popüler olan ve neredeyse herkesin kullandığı uygulamalar olan Instagram, Messenger ve WhatsApp’ta görüntülü arama nasıl yapılır sorusunun cevabına odaklanıyoruz.

Bu uygulamalar üzerinden basit bir şekilde görüntülü arama gerçekleştirilebilirken dilerseniz aramaya başka insanları da tek tuş ile dahil edebiliyorsunuz. Büyüklerimize izleteceğimiz bu video ile onların da görüntülü arama başlatmasını sağlayabilir, bizler ile daha fazla iletişimde kalmalarını sağlayabiliriz. İyi seyirler!

Cevap bırakın