Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımBüyük kamera açıklığına sahip yeni bir iPhone 7 görseli ortaya çıktı

  Büyük kamera açıklığına sahip yeni bir iPhone 7 görseli ortaya çıktı

  cmi_Brilliance_iPhone-6_Oil-Slick_CM031451_lfestyle_1_1024x1024

  Spekülasyonlar sonraki Apple akıllı telefon modelinin çift arka kameraya sahip olacağı yönündeydi, ancak ortaya çıkan yeni bir görsel (aşağıda) bunun aksi yönde özelliklere işaret ediyor. Çin’de ortaya çıkan görselde iPhone 7 olduğu iddia edilen cihazın arka kısmı görünüyor. 4.7 inç ekrana sahip iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen cihazda iPhone 6 ve iPhone 6s’tekine göre daha büyük kamera açıklığı dikkat çekiyor.

  Bunun dışında kameranın alt kısmında Apple logosu bulunan modelde bir diğer öne çıkan ayrıntı olarak da dikey anten çizgilerinin olmadığı görülüyor.

  Ekran_Resmi_2016-06-27_14_03_36

  Görüntüdeki diğer detay ise 3.5 mm kulaklık girişi ile ilgili. Son raporlar, Apple’ın Lightning girişini hem şarj ve veri transferi hem de kulaklık girişi formunda sunacağı yönünde, görsel bunu destekliyor.

  Özetle son derece tanıdık bir iPhone tasarımı ile karşı karşıya kalınması muhtemel, konuyla ilgili olarak Apple tarafından gelen doğrulama ya da yalanlama bildirisi ise beklenildiği üzere bulunmuyor.

  Eylül ayı bekleniyor…

  ABD’deki saygın teknoloji sitelerinde yer alan görsel, ‘gerçekçi’ olarak yorumlandı, bununla birlikte son dönemde Apple iPhone 7’ye ait olduğu öne sürülen çok sayıda fotoğrafın basına sızdığı da unutulmaması gereken ayrıntılar arasında.

  En nihayetinde ise gerçek iPhone 7 için lansman tarihi yaklaşıyor, teknoloji şirketinin yılın merakla beklenen modelini eylül ayında lanse etmesi kesin gibi görünüyor.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN