Bütçe dostu General Mobile GM 9 Go MediaMarkt’ta!

0

13 MP flaşlı kameraya sahip General Mobile GM 9 Go, MediaMarkt’ta satışta. İşte detaylar…

General Mobile’ın Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıttığı ve GM 9 Ailesinin yeni üyesi olan GM 9 Go, MediaMarkt’ta satışa sunuldu. Tasarımı ile dikkat çeken ve kullanıcılarından tam not alan GM 9 Pro’dan esinlenerek tasarlanan GM 9 Go, kullanıcı dostu yapısıyla özellikle akıllı telefonu ilk kez tecrübe edenlere hitap ediyor.

Google’ın geliştirilmiş uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ‘GM 9 Go’ Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu sağlıyor. Ayrıca Google Asistan özelliği ile GM 9 Go’ya ‘OK Google’ diyerek Google Asistanı’nı aktif eden kullanıcılar sorularının yanıtlarına çabucak ulaşabiliyor. Bu özellik, GM 9 Go sahiplerini adeta ekran üzerinden kullanım yerine cihazlarını sesli bir şekilde kullanıma davet ediyor.

13 MP kamerası ile dikkat çekiyor…

Çift SIM kart desteği ile aynı anda kullanılabilen hafıza kartı desteği de olan GM 9 Go’nun, 13 MP flaşlı kamerası ile fotoğraf tutkunları, çektikleri fotoğrafları düzenleyerek fotoğraflarına sanatsal bir dokunuş katabiliyor.

Altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sunulan GM 9 Go’nun MediaMarkt’taki satış fiyatı KDV dahil 899 TL olarak açıklandı. Bu avantajlı fiyatı kaçırmayın.

General Mobile GM 9 Go satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın