Burçlara göre hediye rehberi

0

MediaMarkt, yılbaşına sayılı günler kala sevdiklerine hangi hediyeyi alacakları telaşına giren teknolojiseverlerin bu paniğine “Astrolog Ayşegül Aydın ile burçlara göre hediye rehberi” uygulaması ile son veriyor. Daha önce “Hediye Bulucu” uygulaması ile birçok özel günde teknolojiseverlerin işini kolaylaştıran MediaMarkt, bu sefer de 2021 yılına özel hayata geçirdiği uygulama ile 12 farklı burçtan kadın ve erkeğe özel hediye alternatifleri sunuyor.

Her geçen gün eğlenceli içeriklerle tüketicileriyle buluşan MediaMarkt, 2021 yılını karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde sevdiklerine hangi hediyeyi alacaklarına karar veremeyen teknolojiseverlerin imdadına yetişiyor. Buna göre çeşitli özel günlerde hediye bulucu uygulamalarıyla teknolojiseverlerin kolaylaştıran MediaMarkt, şimdi de yılbaşına özel Astrolog Ayşegül Aydın ile Burçlara Göre Hediye Rehberi uygulamasını devreye alıyor.

MediaMarkt, mediamarkt.com.tr üzerinden 12 farklı burcun kadın ve erkeğine özel hediye fırsatları sunuyor. Farklı fiyat aralıklarıyla sunulan hediye önerilerine Hediye Rehberi üzerinden ulaşılabiliyor.

Burçların özelliklerine yönelik hazırlanan çalışmada; Telaşlı Koç KadınıAceleci Koç ErkeğiDeğişime Hazır Boğa KadınıRahatına Düşkün Boğa ErkeğiAraştırmacı İkizler KadınıÇok Yünlü İkizler ErkeğiKoruyucu Yengeç KadınıYenilikçilik Peşinde Yengeç ErkeğiGüçlü Aslan KadınıProfesyonel Aslan ErkeğiTitiz Başak KadınıPlanlı Başak ErkeğiNeşeli Terazi KadınıEğlenceli Terazi ErkeğiStratejik Akrep KadınıMeraklı Akrep ErkeğiPozitif Yay KadınıMaceracı Yay Erkeğiİstikrarlı Oğlak KadınıÇalışkan Oğlak ErkeğiEnerjik Kova KadınıEntelektüel Kova ErkeğiYetenekli Balık Kadını ve Yaratıcı Balık Erkeği gibi seçenekler bulunuyor.

Cevap bırakın