Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerSes SistemiBugatti marka ses sistemi geliyor

  Bugatti marka ses sistemi geliyor

  Bugatti Royale ses sistemi, 160Kg ağırlığında ve oldukça fazla bir ses seviyesine imza atıyor. Sadece 30 çift üretilecek olan ses sistemi için yüksek fiyatlar bekleniyor.

  Lüks spor otomobiller ile tanımış olduğumuz Bugatti markası yavaş yavaş ses sistemleri sektörüne de giriş yapıyor. Alman Tidal Audio ile ortaklık imzası atan Bugatti; Royale ismindeki ilk ses ürününü resmi olarak tanıttı.

  Bugatti Royal özellikleri nedir?

  Firma, ev ses sistemlerinin Bugatti’si olma sloganını kullanıyor. Yani otomotiv sektöründe olduğu gibi yüksek kalite ve premium fiyat bandında ürünler hedefleniyor. Bugatti Royale de zaten sınırlı sayıda üretilecek bir ürün.

  Ürün tam 144 cm boyunda ve 160Kg ağırlığa sahip. Yani zaten herkesin sahip olmak isteyeceği bir ürün değil. Her parça içinde 4 tane subwoofer hoparlör, iki tane alüminyum diyaframlı ön woofer, tek bir üç yollu seramik sürücü ve opsiyonel elmas diyaframlı bir sürücü bulunuyor. Ayrıca amplifikatör de sisteme entegre şekilde geliyor.

  Özel bir kontrolcü sayesinde kumanda edilen hoparlörler farklı kaynaklardan ses yayını gerçekleştirebiliyor. Bugatti Royale sadece 30 çift şeklinde üretilecek. Henüz fiyatı açıklanmadı fakat pek de ucuz olmayacağı kesin.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN