Bu ürün hayat kurtarıyor

Bu ürün hayat kurtarıyor

0

İşten eve geldiniz, açlıktan mideniz gurulduyor. Buzdolabından önceden hazırlamış olduğunuz yemeği çıkardınız ancak onu oda sıcaklığına getirmek sonrasında ocakta ısıtmak oldukça zor geliyor. Hemen 1 dakika içinde ısınsın ve yenilecek kıvama gelsin istiyorsunuz. O zaman mutfağınıza mutlaka bir mikrodalga fırın almalısınız. Emin olun ki, bu ürün hayat kurtarıyor…

bu ürün hayat kurtarıyor

Bu ürün hayat kurtarıyor

İş yerinde oldukça yoğun bir gün geçirdiniz ve üstüne evinize ulaşabilmek için de 2 saat trafik çektiniz. Daha yolun başındayken midenizin gurultusu kulaklarınıza gelmeye başladı bile. Daha eve gidecek, buzdolabından haftasonu yaptığınız yemeği çıkaracak, onu oda sıcaklığına getirecek ve sonrasında ocakta ısıtacaksınız. Aslında bu çok basit bir işlem fakat işten eve yorgun argın gelince gözünüzde büyüyor olması çok normal. Peki, size 1 dakika içinde yemeğinizin ısınabileceğini söylesek? Bu ürün hayat kurtarıyor diyoruz ve sizlere birkaç mikrodalga fırın modeli önermek istiyoruz.

Yemekleriniz ılık kalsın

Mikrodalgayı sadece yemek ısıtmak için düşünmeyin. Dilerseniz mısır patlatabilir ya da dipfrizden çıkardığınız eti çözmek için de kullanabilirsiniz. Şimdi size Samsung’un 6 farklı programa sahip MS23K3515AW modelindeki ürününü önermek istiyoruz. Ürünün en ön plana çıkan özelliği hızlı buz çözme. Bu işlev gıdaların buzunu hızla ve eşit şekilde çözüyor. Otomatik buz çözme algoritması, sık görülen 5 gıda türü için doğru buz çözme süresini hesaplayarak, malzeme hazırlama süresinin oldukça kısalmasını sağlıyor. Mikrodalga fırının ön plana çıkan bir diğer özelliği de ılık tutma özelliği. Çok sayıda yemek hazırlıyorsanız, ılık tutma özelliği bir ızgaralı ısıtıcı kullanarak yemekleri aşırı pişirmeden uygun sıcaklıkta tutuyor. Böylelikle yemekler her zaman taze pişirilmiş gibi lezzetli ve servise hazır kalıyor. Son olarak da yöresel tarifler özelliğinden bahsedelim. Önceden programlanmış çok sayıda yöresel tarifi kullanarak geleneksel ev yemeği lezzetine duyduğunuz hasreti giderebilirsiniz. Yemeklerden herhangi birini tek bir düğmeyle pişirerek, zamandan tasarruf etmeniz mümkün.

Samsung MS23K3515AW ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Hem buz çözüyor hem ısıtıyor

Bu ürün hayat kurtarıyor diyoruz ve sizlere Electrolux’ün EMS21400W modelini önermek istiyoruz. Bu ürün buz çözme, ısıtma, pişirme ve ızgara gibi çok fonksiyonlu özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Döner kontrol ayarı ve basmalı düğmelerle donatılmış kullanışlı LED göstergesi ile mikrodalga fırınınızı çok daha kolay kontrol edebileceksiniz. Dijital gösterge ile donatılmış bu mikrodalga fırın, arzu ettiğiniz pişirme programını seçtikten sonra süreci takip etmenize de olanak veriyor.

Modelin en dikkat çekici özelliklerinden biri yiyeceğinizin buzunu tam olarak çözmesi. Buz çözme programı biter bitmez doğrudan tarifinizin sonraki adımına geçebilirsiniz ve birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Electrolux EMS21400W ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

10 farklı program seçeneği var

Son olarak da Siemens’in BE634LGS1 modelini önermek istiyoruz. Mutfağınızın baş köşesine koyabileceğiniz kadar şık bir görüntüye sahip olan ürünün 10 farklı programı bulunuyor. 38 cm yüksekliğindeki ankastre mikrodalga, buz çözme, tekrar ısıtma veya hızlı şekilde yiyecekleri hazırlama özelliklerine sahip. 2.8 inç dokunmatik kontrol özellikli TFT ekran, LED aydınlatma ile çok daha kolay bir kullanım sağlıyor. Böylelikle mikrodalga fırının içindeki yemeğinizi takip edebiliyor ve ekrandan istediğiniz yönlendirmeleri yapabiliyorsunuz. Mikrodalga fırının en dikkat çekici özelliği ise CookControl Plus özelliği. Bu özellik sayesinde birçok tarif için garantilenmiş başarı elde edebilirsiniz. Hazırlayacağınız yemekler için şimdiden ellerinize sağlık diyelim.

Siemens BE634LGS1 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın