Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınBu tarz senin!

  Bu tarz senin!

  Konu fark yaratmak ise emin olun ki kadınlar bu işi çok iyi biliyor. Giyiminden kuşamına tarzını ortaya koyan kadınlar, yanlarında taşıdıkları teknolojik cihazlara da bir o kadar özen gösteriyor. Bu hafta sizler için kadınların kullanabileceği 10 ilginç tablet aksesuarını tanıtıyoruz.

  BookBook for iPad
  bookbook
  Tabletinizin en olmazsa olmaz aksesuarı kılıflar, çizilmelere, darbelere karşı adeta bir siper görevi görüyor. Ancak BookBook for iPad, bu görevin biraz daha dışına çıkarak tabletinize farklı bir hava katıyor. Eğer iPad’inizde kitap okumaya meraklıysanız, dışı kitap görüntüsünde tasarlanmış olan bu ürün tam da size göre!

  Doodle Stylus
  doodle
  Dokunmatik ekranlara retro bir dokunuş getiren Doodle Stylus, boş vakitlerinizi geçirmek için en eğlenceli arkadaşınız olabilir. İçinizdeki ressamı ortaya çıkaracağınız bu kalem ile dokunmatik ekranlı tüm cihazlarda çizim yapabilirsiniz. Çizim yaptığınız zaman ürünün uç kısmındaki anahtarlığı çıkarabilir, bittiğinde ise kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

  iCade Core
  icade core
  Biraz geçmişe gitmeye ne dersiniz? Eğer siz de Pac-Man, Battlezone gibi Arcade oyunları oynamaya meraklıysanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Yalnızca iPad ile kullanılan bu üründe, oyun oynamak için App Store’dan ücretsiz olarak Atari Greatest Hits uygulamasını indirebilir, geçmişe doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

  Griffin Skyview
  griffin
  Uçakla gidilen uzun yolculuklarda vakit bir türlü geçmek bilmez. Ancak yanınızda tabletiniz varsa, birkaç film izleyerek bu zamanı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Griffin Skyview ile tabletinizi sizden bağımsız hale getirerek daha iyi bir izleme açısı oluşturabilir ve bir yandan da yemek yiyebilir, içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

  iBed
  iBed
  Siz de sabah uyandığınızda yataktan bir an önce çıkmak yerine, elinize tabletinizi alarak keyif yapanlardan mısınız? iBed adlı ürün sabahları tabletinizin yanında kahvaltınızı da yatağa getiriyor. Nasıl mı? Tabletinizi ürüne yerleştiriyorsunuz, boş kalan kısımlara da çöreğinizi ve kahvenizi koyuyor, sonra da internette keyifli bir gezintiye çıkıyorsunuz.

  Classic Match Foosball
  foosball
  Futbolu sadece erkekler sevmiyor. Maçları çok sıkı takip eden kadınlar da var. Classic Match Foosball, arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz oldukça enteresan bir ürün. Sadece iPad ile çalışıyor ve App Store üzerinden Foosball uygulamasını indirerek 4 kişiye kadar sınırlı olarak birlikte maç yapmaya başlayabiliyorsunuz.

  iBallz Minis
  iballz
  Tabletinizi sürekli yere düşürmekten korkuyorsanız, bu korkunuzu bir kenara bırakın! iBallz Minis kılıfıyla tabletiniz yere düşse bile, kenarlarındaki köpükten imal edilmiş toplar sayesinde herhangi bir darbe almıyor. Tüm tablet modelleriyle uyumlu olan bu ürünü yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

  Screen Egg
  screen egg
  Şimdi biraz da temizlik zamanı. Gün içinde elimizden düşürmediğimiz tabletlerimizin ekranlarında oluşan parmak izi görüntüsü sizi de mutlaka rahatsız ediyordur. Çift taraflı kullanılan Screen Egg’in bir tarafı ekranda oluşan parmak izlerini ortadan kaldırırken, diğer tarafı da tozları içine hapsediyor.

  Kitchen iPad Rack
  kitchen rack
  Mutfakta yemek yapmak artık çok daha eğlenceli hale geliyor. Kitchen iPad Rack ile, tabletinizi çok daha rahat kullanabilirsiniz. Yemek yaparken, internette gezinirken farklı tarifler alabilirsiniz. Çekilmiş videolarla hangi yemeğin nasıl yapıldığını izleyebilir ve aynı anda siz de kendi mutfağınızda yapmayı deneyebilirsiniz. Dilerseniz yemek yaparken vakit geçirmek için, yakından takip ettiğiniz dizi ya da televizyon programlarını açabilirsiniz.

  iPad Bluetooth Keyboard with Telephone
  ipega telefon
  Uzaktaki sevdiklerinizle görüntülü konuşmak için artık cep telefonlarından daha geniş ekrana sahip tabletlerinizi kullanabilirsiniz. iPega’nın tasarladığı ahizeli klavye ile bir yandan Skype üzerinden görüntülü görüşmelerinizi yapabilir, diğer yandan da bluetooth klavyesi sayesinden yazışmalarınıza devam edebilirsiniz.

  Tabletinizle birlikte kullanabileceğiniz daha fazla aksesuar seçeneği için buraya tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN