Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürBu mouse’un her şeyi takılıp çıkarılabiliyor

  Bu mouse’un her şeyi takılıp çıkarılabiliyor

  SAM_1221Oyuncular için iyi bir gamer mouse, işin seyrini yadsınamaz şekilde değiştirebilme potansiyeline sahiptir. Kontrolleri en rahat şekilde uygulanabilen, hızlı ve sizi sürekli tetikleyen bir mouse ile en zorlu oyunlarda bile fark yaratabilirsiniz. Öte yandan gamer mouse’lar aşağı yukarı belli yapıdadırlar.

  Yanlamasına tutulabilme özelliği, özelleştiirlebilir butonlar ve elbette daha sorunsuz bağlantı için kablolu olmaları gibi bir dizi özelliği bünyelerinde barındırırlar. Ancak Tayvan’da düzenlenen teknoloji fuarı Computex’te tanıtımı gerçekleştirilen bir mouse, daha önce görülen ve bilinen birçok benzerinden farklı…

  SAM_1224ROCCAT Nyth adlı mouse, ana gövdesinin haricinde çıkarılıp takılabilir bölümlerden oluşuyor. Bu sayede oyuncuya sınırsız bir kullanım imkanı tanınırken, istenilen yere istenilen butonun takılabilmesinin önü açılıyor.

  Bu ilginç tasarım özellikleri ile oyuncuların yeni gözdesi olmaya aday Nyth’in temelde daha rahat tutulabilmesi için özelleştirilebilme olanakları sunduğu, 12 farklı butonunun da ayrı ayrı özelleştiirlebildiği görülüyor. Şirket, ayrıca özelleştirilmiş düğme setlerinin de girişimciler tarafından üretilebileceğini belirtiyor. Burada kastedilen girişimciler ise ağırlıklı olarak oyun geliştiricileri.

  Mouse’un Ağustos-2015 itibarıyla bazı ülkelerde satışlarına başlanacağı açıklandı. Bu ülkeler arasında ilk etapta Türkiye yok, ancak online olarak edinilebilmesi çeşitli kanallarla mümkün.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN