Bu kez de elektrikli bisiklet üretti!

0

Elektrikli bisiklet Xiaomi HIMO V1 ile tanışın…

Akıllı telefonlarıyla gündemden düşmeyen Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, bu kez de elektrikli bisikletiyle kamuoyunun karşısına çıkıyor. Xiaomi HIMO V1 adıyla gelen elektrikli bisiklet, şirketin akıllı telefondan akıllı bilekliğe, tabletten şarj cihazına uzanan geniş mi geniş ürün gamına farklı bir boyut ekliyor.

Akla gelecek hemen her şeyi üretmeye devam eden Xiaomi’nin yeni elektrikli bisikleti, mütevazı fiyat etiketiyle de dikkat çekiyor. 30 Temmuz 2018’den itibaren Çin başta olmak üzere bazı ülkelerde boy göstermeye başlayacağı duyurulan elektrikli bisikletin, teknik detayları da ön planda.

HIMO V1, iyi bir duruş için özelleştirilebilir ayarlamalara imkan tanıyor. Selesi su geçirmiyor, IP54 sertifikası ile suya dyanıklı olduğunu da belirtelim. Ağırlığının da 16 kilo 700 gram olduğu belirtiliyor. Nispeten hafif olduğu anlaşılan HIMO V1’de teknoloji tarafında en çok merak edilen konu ise şüphesiz şarj süresi ve menzil.

50 km gidebiliyor…

6,5 saatte 0’dan yüzde 100 şarj durumuna ulaşan HIMO V1’in maksimum menzili ise 50 km. Son derece çarpıcı bir performans vaat eden elektrikli bisiklet, kısa mesafelerde oldukça verimli tercihler arasına dahil olacak gibi.

3 farklı hız opsiyonuna sahip olan modelde katedilen yol, kalan şarj gibi bilgiler de anlık olarak izlenebiliyor.

Ön kısmında bulunan LED ışıklandırması sayesinde geniş bir görüş açısı sunan taşıt, kompakt yapısıyla da rahatlıkla kendisine durabileceği bir yer buluyor.

Cevap bırakın