Bu fitness aygıtı ve Bluetooth kulaklık yanlışlıkla vitrinde!

0

gear-iconx-fit

Aksesuarlar ve giyilebilir teknolojiler Samsung adına önem verilen konular arasında. Kore merkezli şirketin özellikle spor odaklı aygıtlarla yakın teması biliniyor. Geçtiğimiz ay ilk kez ortaya çıkan bazı görseller, biri Bluetooth kulaklık ve diğeri de fitness aygıtı olmak üzere iki ayrı cihaza işaret etmiş, tasarımsal detaylarına ışık tutmuştu.

Konu, teknoloji basınında yer bulurken Samsung’tan söz konusu ürünlere dair herhangi bir yalanlama gelmemişti. Son gelişme ise konuyu ‘resmi olarak doğrulama’ noktasına taşıdı…

Samsung’un sağlık odaklı resmi web sitesinde iki yeni ürün listelendi; Gear Fit 2 ve IconX adladıyla gelen yeni aygıtların, yayınlanmalarından kısa bir süre sonra listelemeden kaldırıldıkları görüldü. Yanlışlıkla yayınlandıkları anlaşılan aygıtlar, geçtiğimiz ay ortaya çıkan görüntü ve bazı detayları doğrulamış oldu.

Samsung Gear Fit 2, öncülüne göre (Gear Fit) biraz daha ergonomik ve daha kavisli bir yapıya sahip. Samsung IconX ise Bluetooth özellikli bir kulakiçi kulaklık ve toz/suya dayanıklı tasarım özellikleri ile öne çıkıyor. Ayrıca 4 GB dahili depolama alanına sahip olduğu görülüyor. Kore merkezli teknoloji şirketinin yeni modellerini yaz aylarında satışa sunması bekleniyor.

Samsung Gear Fit 2 ve IconX’e ilişkin yeni gelişmeler oldukça aktaracağız. Takipte kalın.

Cevap bırakın