Bu akıllı telefonun içinden drone çıkıyor!

0

Akıllı telefonlarda yeniliklere hazır mısınız?

Vivo, 21. yüzyılın en ilginç akıllı telefon tasarımlarından biri için patent aldı. Nitelikli ve profesyonel fotoğraf çekimini mümkün kılan ve drone teknolojisiyle bütünleşen yenilikçi bir akıllı telefon gelebilir…

Vivo, akıllı telefon tasarımlarında bir adım ileri gidiyor!

Akıllı telefonların pek çok farklı modeli var. Bunlar, kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. Ama bugüne kadar içerisinden drone çıkan bir akıllı telefonla hiç karşılaşılmadı. Vivo, özçekim konusunda kullanıcılara çok şey vadeden bir akıllı telefon tasarımı yaptı. Sahip olduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çeken bu akıllı telefon tasarımında iç bölümde bir drone bulunuyor. Hiç kuşkusuz bu tasarım, akıllı telefon açısından yeni bir dönemin işareti…

Drone akıllı telefon özellikleri

İçerisinde mini drone bulunan konsept akıllı telefon, nitelikli özellikleri bünyesinde barındırıyor. Cihaz içerisinde özel bir çekmeceli bölme mevcut. Pervaneli drone, bu kısımda muhafaza ediliyor. Drone’un 4 adet pervanesi bulunuyor ve ön kısımda ana kamera, alt kısımda ise ikinci kamera yer alıyor.

3 adet kızıl ötesi sensörü ile bu mini drone, engelleri kolay bir şekilde algılayabiliyor. Bunun yanı sıra kişiyi takip etme ve fotoğraflarını çekme özelliğine de sahip.

Tasarımı Vivo tarafından hazırlanan ve yenilikçi özellikleriyle teknoloji meraklılarını heyecanlandıran akıllı telefonun ne zaman üretileceği ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın