BTS WORLD, App Store’da 33 ülkede 1’inci sıraya çıktı

0

Mobil oyun BTS WORLD, yayınlanmasının ardından ilk 14 saatte Apple App Store’de en çok indirilen oyunlar kategorisinde 33 ülkede 1’inci sıraya yükseldi.

Netmarble, sabırsızlıkla beklenen mobil oyunu BTS WORLD’un 26 Haziran’da yayınlanmasından sonraki ilk 14 saatte, 33 ülkede App Store’da en çok indirilen oyunlar kategorisinde 1 numaraya yerleştiğini açıkladı.

Dünyayla aynı anda Türkiye’de de iOS ve Android cihazlar için açılan oyun, ilk 14 saatte App Store’da Türkiye’de en çok indirilen 4’üncü oyun oldu. Aynı zamanda MENA bölgesinde 1 numaraya kadar yükseldi. BTS WORLD, yayınlanır yayınlanmaz büyük bir başarıya ulaştı ve diğer ülkelerde de hızlı bir büyüme kat etmeye devam ederek, Apple App Store’da 82 ülkede en çok indirilen ilk 5 oyun arasına girmeyi başardı.

BTS’yi süper starlığa taşıyın

BTS WORLD, oyuncuları, grup çıkış yapmadan önceki tarihlere götürerek, BTS’nin süper star olma hedefine ulaşmasına yardım etmek için BTS’nin menajeri olmalarına olanak sağlayan, hikaye bazlı bir mobil simülasyon oyunu.

Oyuncular, görevleri tamamlamak ve oyunda ilerlemek için belirli BTS üye kartlarını seçecekleri çeşitli görevlerle karşılaşacak. Bu kartları toplayıp geliştirmek, daha fazla hikayeyi açacak.

BTS WORLD, sadece oyunda bulunabilecek 10 bin adet tamamen yeni fotoğraf ve oyuna has 100 video içeriyor. Ayrıca oyuncular 1’e 1 interaktif içerik sayesinde, menajerleri olarak BTS ile sanal olarak etkileşim kurabilecek.

Cevap bırakın