BSH, IFA 2020’de yenilikçi ürün ve hizmetlerini sundu

0

BSH, evdeki insanların yaşamlarını sürdürülebilir şekilde iyileştirmeye yönelik kurumsal vizyonu doğrultusunda, bu yıl online olarak gerçekleşen IFA’da mutfak için yenilikçi ürünlerini ve kişiselleştirilmiş hizmetlerini sundu.

BSH Grubu, 2020’nin ilk yarısında buzdolabı, derin dondurucu ve küçük ev aletlerinde artan satış ile mutfağa yönelen trend, taze meyve ve sebzeler ile sağlıklı beslenmeye yönelik tüketici talebindeki artışı inceledi. Dünyanın önde gelen tüketici elektroniği ve ev aletleri fuarı IFA 2020’de mutfak için yenilikçi ürünlerini ve kişiselleştirilmiş hizmetlerini tanıttı.

Küresel iki marka Bosch ve Siemens, bu yılın IFA sezonu için çok daha fazla dikkat çekici ürün özelliği sundu. Siemens, iki yeni ocak ile yeni “glassdraftAir” masaüstü soğutma fanı, interaktif ışık matrisine sahip “activeLight” ve “inductionAir Plus” teknolojilerini sunarak aşçılıkla ilgili yeniliklere odaklanıyor: Seri 6 kurutmalı çamaşır makinesiyle Bosch, 6 kg kadar çamaşırı kesintisiz olarak yıkama, kurutma fırsatı ve bunu buhar asistanı kullanarak yapma olanağı sunuyor.

Dünya çapında önde gelen ev aletleri üreticisi olarak BSH, katma değer zincirinin tamamı için ekolojik olarak sürdürülebilir bir tasarım elde etmeye büyük değer veriyor. Bunu hem ev aletlerinin üretimi hem de enerji verimliliğinin sürekli geliştirilmesi için geçerli kılıyor. BSH tarafından başlatılan geri dönüşümlü ekonomi elde etme çabaları da kaynakların kullanımında, emisyonlarda ve enerji tüketiminde önemli bir genel azalım sağlıyor.

Cevap bırakın