Borderlands 3 Bounty of Blood – A Fistful of Redemption İnceleme

Borderlands 3 Bounty of Blood - A Fistful of Redemption, belki de favori DLC’lerinizden biri olmaya aday.

0

DLC konusu artık hemen hemen her oyunun bir parçası. Ek hikaye veya kozmetik anlamında çeşitlilik gün geçtikçe artıyor elbet. Konu Borderlands 3 olunca, daha orijinal şeyler beklediğinizin de farkındayız. Borderlands 3 Bounty of Blood – A Fistful of Redemption, belki de favori DLC’lerinizden biri olmaya aday. Tabii Vahşi Batı temasını seviyorsanız. Muhtemelen Read Dead Redemption 2, hepinizin hayatına dokunmuştur. Ya çok sevmişsinizdir, ya da hiç denememişsinizdir.

Bounty of Blood – A Fistful of Redemption da damağınızda benzer bir tat bırakacak. Borderlands oyunlarının kendine has dünyası ve aksiyonla birleştirilmiş ilginç komedisi zaten herkese hitap etmez. DLC hikayesi bizi Gehenna’ya götürüyor. Burada The Devil Riders’ın başına konulan ödülü almak amacıyla Vestige isimli kasabaya geliyoruz. Olaylar patlak verince bir yandan hayatta kalmaya çalışıyor, diğer tarafta The Devil Riders’ı alt etmeyi deniyorsunuz. Borderlands 3’ün muhtemelen hem nefret edilen hem de en çok sevilen kısmı şaka altyapısının abartılması.

Bazıları bunu eğlenceli bulacaktır, ancak bir noktada her diyaloğa bunun eklenmesi de can sıkmıyor değil. Diğer tarafta DLC, tek başına bir oyun gibi ve fiyatının hakkını veriyor. Oynanış süresi uzun ve Borderlands 3 dünyasına geri dönmeye tatlı bir bahane. Görünmeyen bir anlatıcının hikayeye kattığı heyecanın yanında, çok sayıda özelleştirilebilir çılgın silahlar, hazine kovalamacası, Jetbeast aracı, yeni karakyerler derken sizi meşgul edecek çokça detay, DLC’nin güzellikleri arasında yer alıyor. Ana görevi bitirdikten sonra kendinizi  %100 tamamlamaya zorlayarak daha nadir bulunan eşyalara kaptırabilirsiniz.

Oynanış kısmı bıraktığınız yerde ve Borderlands evrenine alışık olanların kolayca adapte olabileceği güzelliklerle süslü. Tatlı tempolu komedisi, eğlenceli boss savaşları ve Vahşi Batı temasıyla Borderlands 3 Bounty of Blood – A Fistful of Redemption, zengin ana hikayesi sayesinde hepinizin gönlünü kazanacak.

Cevap bırakın