Bloodborne Remaster PlayStation 5 için geliyor!

0

2015 yılında PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen Bloodborne, pek çok oyuncuyu etkilemeyi başaran bir yapım oldu ve devamının gelmesi dört gözle beklendi. Uzun zamandır bekleyen oyuncular, devam oyunu yerine PlayStation 5 için geliştirilen yeniden yapım ile idare etmek zorunda kalacak.

Bloodborne remaster PS5 sürümü sızdırıldı

Uzun zamandır Bloodborne oyununun PS5 için remaster olarak yer alacağı söylentileri dolaşıyordu. Bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, bir Fransız perakendecinin listelemesi Bloodborne için gerçekten de bazı çalışmalar yapıldığını ortaya koydu. Gamerant’ın haberine göre Sızdırmayı gerçekleştiren Fnac isimli firma, oyunun ön sipariş tarihini listeledi. Daha önce de PlayStation’un ön sipariş fiyatını duyuran firma, kısa sürede oyunu listelemesini kaldırdı. Ancak olay oyun severleri heyecanlandırmaya yetti.

Bu yaz aylarının başında, oyunun PS5 için remaster sürümüyle geleceği iddiası ortaya atılmıştı. Bunun yanında PC için de bir uyarlamaya tabii olacağı dile getirilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Sony tarafından duyurulan PlayStation Plus Collectioniçinde yer alan oyun PS5 için gelmese dahi söz konusu program dahilinde yeni nesil konsollarda oynanılabilir olacak.

Cevap bırakın