BlackBerry KEY2 LE geliyor!

0

Ali Koç’un kullandığı telefon olarak nam salan BlackBerry KEYone modelinin ardından, ikinci model piyasaya çıkmıştı. Yen seriye bir model daha eklenecek gibi görünüyor. İnternet ortamındaki son sızıntılar, BlackBerry KEY2 LE isimli bir modeli açığa çıkarttı.

BlackBerry KEY2 LE

BlackBerry KEY2 LE geliyor!

Görsel olarak KEY2 modeline büyük benzerlik gösteren KEY2 LE, Lite Edition olarak adlandırılacak. Bu da, telefonun nispeten daha düşük özelliklere sahip olacağı anlamına gelmekte. Telefonun beklentiler dahilinde olan teknik özellikleri de internet ortamında konuşulur hale geldi.

İddialara göre, BlackBerrry KEY2 LE, Snapdragon 636 işlemciden gücünü alacak. 4 GB RAM kapasitesinin kullanılacağı modelde 32 ve 64 GB dahili depolama birimi yer alabilir. 32 GB kapasiteye kesin gözüyle bakabiliriz.

13 Megapiksel ve 5 Megapiksel çift  kameranın yer alacağı modelin ön tarafında ise 24 Megapiksel gibi dikkat çeken bir çözünürlük sunan selfie kamerası bulunuyor. 3000 mAh batarya ile üretildiği iddia edilen BlackBerry KEY2 LE, yine boşluk tuşunda bir parmak izi okuyucuya sahip olacak.

USB Type-C girişine yer verilen model 150.25 x 71.8 x 8.35 mm boyutlarında ve 156 gram ağırlığında olacağı iddia ediliyor. Android 8.1 Oreo ile çalışacak olan modelin tanıtım tarihi ve fiyat bilgisi ise şu an için bilinmiyor.

Cevap bırakın