Black Shark 4 Pro hakkında kamera detayları belli oldu!

0

Oyuncular için geliştirilen Black Shark serisi için yeni bir üyenin daha geleceği ortaya çıkmıştı. Black Shark 4 Pro olarak adlandırılacağı söylenen bu telefonun 120W hızlı şarj desteğine de sahip olacağı aktarılmıştı.

Oyuncu telefonları arasındaki rekabeti artıran markalar arasında yer alan Xiaomi de ‘Black Shark’ serisi ile piyasaya girmişti. RedMagic 6 ve Asus imzalı ROG Phone serisi bu noktada diğer seçenekler olarak karşımıza çıkıyor.

Black Shark 4 Pro üçlü kamera kurulumuna sahip olacak

Telefon ile çekilmiş bir fotoğraf Weibo üzerinden paylaşıldı. Birinci elden çekilip paylaşılan bu fotoğraf markanın CEO’sunun resmi hesabı üzerinden kullanıcılarla paylaşıldı. Bu fotoğrafın altında açıklama kısmında ise telefonun kamera özelliklerine vurgu yapıldı. Daha önce de söylendiği gibi üçlü bir arka kamera kurulumu bu telefonda yer alacak.

Black Shark 4 Pro-22

Oyuncular odaklı bir telefon olmasının yanı sıra kamera özellikleriyle de dikkat çeken serinin bir önceki telefonunda da üçlü bir kamera kurulumu tercih edilmişti. Kamera sayısının artmaması aslında oyuncuların işine yarayacak başka özelliklere odaklanmak için olduğu biliniyor.

Telefonun bunun dışında bilinen özellikleri arasında Snapdragon 888 işlemcisine sahip olması, 5G desteğinin bulunması, 6.67 inçlik bir ekrana ve 4.500 mAh bataryaya ek olarak 120W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Cevap bırakın