Black Shark 3’ten üst düzey pil performansı

0

Merakla beklenen oyun odaklı akıllı telefon Black Shark 3, pil konusunda 7’den 70’e herkesi şaşırtabilir…

Oyun telefonları içerisinde merakla beklenen Black Shark 3 için geri sayım sürerken, cihaz üst düzey batarya performansı ve hızlı şarj konusunda da adından söz ettirecek gibi. Black Shark yetkilileri tarafından geçtiğimiz günlerde doğrulanan bilgilere göre firmanın yeni oyun odaklı akıllı telefonu, görmeye alışık olmadığımız bir batarya performansına sahip olacak. Yapılan açıklamaya göre 5.000 mAh’lik kapasiteye sahip olan batarya yüzde yüz şarja sadece 38 dakikada erişebilecek.

Şirket bu özellik için sosyal medya platformu Weibo’da kullanıcılara bir anket sunarken Black Shark 3’te hangi pil performanısını görmek istediklerini sordu. Seçenekler arasında farklı 55W ve 65W güç ile farklı kapasiteli bataryalar için 30 ile 40 dakika arasında değişen; bunun yanı sıra 600 ve 800’den fazla şarj döngüsü sunan piller yer aldı.

Onay etkileşimli bir şekilde geldi…

Şirket yetkilelerinden birisi anket üzerine yaptığı yorumda “65W + 5.000 mAh, 38 dakikada %100 şarj, 800’den fazla şarj döngüsü”  seçeneğini seçmelerini önererek cihazda yer alacak özellik hakkında da onay vermiş oldu.

Pil performansı yanı sıra cihaz şirketin ilk 5G destekli modeli olurken, ayrıca 120Hz tazeleme oranına sahip 2k ekran ile gelecek. Qualcomm Snapdragon 865 yonga setine, LPDDR5 RAM ve UFS 3.0 özellikleri eşlik edecek.

Cevap bırakın