Black Friday İndirimleri 2020 için Öneriler

1

Hem MediaMarkt mağazalarında hem de web sitesi üzerinden faydalanabileceğiniz Black Friday İndirimleri 2020 ve kampanyalarına sayılı gün kaldı.

Yılın en avantajlı gününe hazırlanmanızda yardımcı olacak bilgileri ve sizin için hazırladığım öneri listesini yazımda bulabilirsiniz.

 

Genel itibarıyla Black Friday demek ‘benzersiz indirim’ demek.

Black Friday nedir?

1932’den günümüze dek gelen ve aslında ABD’de Şükran Günü (Thanksgiving Day) olarak bilinen kutlamadan sonraki ilk Cuma gününe verilen isme Black Friday adı veriliyor.

Zamanla küresel hale gelen ve alışveriş bayramına dönüşen bu özel günde, yılın en büyük ve avantajlı indirimleri hayata geçiriliyor.

Black Friday ne zaman?

MediaMarkt, 24 Kasım Salı günü uygulayacağı devasa indirimlerle yüzleri güldürmeye hazırlanıyor.

MediaMarkt’ta Şahane Cuma (Black Friday) 2020 indirimleri, yüzlerce MediaMarkt mağazasının yanı sıra e-ticaret sitesinde de geçerli olacak.

Black Friday ile birlikte; ihtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünlere bugüne kadar asla göremeyeceğiniz uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

MediaMarkt ‘Şahane Kasım’ kampanyasındaki avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden fayadalanmak için alışveriş listenizi şimdiden hazırlamanızı öneririm.

 

 

Black Friday İndirimleri 2020 için Öneriler

Black Friday demek ‘benzersiz indirim’ demek. Teknolojiye dair hemen her şeyi çarpıcı fiyatlarla ulaşılabilir kılan bu özel gün için aşağıdaki önem listesini yaparak ön hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

  • Garanti süresi dolan veya dolmasına az kalan elektronik cihazlarınız hangileri?
  • Enerji tasarrufuna engel olan beyaz eşyalarınız ve diğer cihazlar hangileri?
  • İhtiyaç duyduğunuz yardımcı aksesuarlar hangileri?
  • Tüm yıl boyunca almak istediğiniz ancak fiyatını pahalı bulduğunuz için son kararı vermeyi ötelediğiniz teknolojik cihazlar hangileri?

Bu sorulara karşılık gelen tüm ürün ve cihazları listeledikten sonra, yakın dönem için almanız gerekecek hediyelerin listesine başlayabilirsiniz.

Teknolojiseverlerin büyük bir heyecanla beklediği ‘Şahane Cuma’ için favorileriniz arasında eklemenizi önerdiğim ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

APPLE Airpods Pro Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

iPhone kullanıcılarının vazgeçilmezi Airpods, öneri listemde ilk sırada yer alıyor. Gürültü engelleme özelliği ile tüm telefon görüşmelerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bu harika kulakiçi kulaklığa sahip olmak için en doğru zaman.

 

NESPRESSO Atelier S85 Kapsüllü Kahve Makinesi

Kahve sevenlerin gözdesi olan NESPRESSO, Cappuccino, Latte, Macchiato, Flat White ve  Mocha yapabilen Atelier S85 kahve makinesi ile gönülleri kazanıyor. Yer kaplamayan ve her defasında kusursuz bir kahve keyfi yaşatan NESPRESSO Atelier’i de listenize almanızı öneririm.

 

JBL Cinema SB160 2.1 Kanal 220 W Bluetooth Soundbar

Evlerimizde daha fazla vakit geçirdiğimiz şu günlerde, izlediğiniz film ve dizilerin kristal netliğinde ses kalitesine sahip olmasını isterseniz JBL’in bu Soundbar’ını da kaçırmamanızı öneririm. Bluetooth özelliği ve kablosuz subwoofer’ı ile öne çıkan JBL bar, zarif tasarımı ve kullanım kolaylığı ile gözdeniz olmaya aday.

 

LG 55NANO796 55” 139 Ekran Uydu Alıcılı Nano Cell Smart 4K Ultra HD LED TV

Sinema, spor ve oyun içerikleri için en iyi seçim olan LG NanoCell TV, gerçek renkleri ile dev ekranda sürükleyici bir izleme deneyimi sunuyor. Gerçek 4K çözünürlük ve NanoCell teknolojisinin bir araya gelmesiyle daha parlak ve daha net bir görüntü akışı sunan LG NanoCell TV’de aklınızda bulunsun.

 

Evinizi ofise dönüştürün

Geçtiğimiz haftalarda evinizi ofise dönüştürecek, motivasyonunuzu artıracak teknolojik ürün alışverişi önerilerimi derlemiştim. Listenizi hazırlamadan önce bu önerilerimi de gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

 

Evinizi ofise dönüştürün

 

 

Şimdiden hepimize bol keyifli ve verimli alışverişler dilerim.

1 yorum
  1. […] Black Friday İndirimleri 2020 […]

Cevap bırakın