Birçok filtre sunan Photoshop Camera uygulaması yayınlandı

0

Adobe tarafından yayınlanan uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Adobe, Photoshop Camera uygulamasını hem iOS hem de Android’de ücretsiz olarak kullanıma sundu. İçerisinde birçok filtre bulunduran uygulama sayesinde yüzünüzü ve çevrenizi oldukça etkili görüntülere dönüştürebiliyorsunuz. Yayınlanan filtrelerin birçoğu oldukça etkili bir hava sunarken uygulama, şimdiden kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.

Uygulamadaki filtreler sayesinde arkanızdaki gökyüzü görüntüsünü sihirli bir ay ve ihtişamlı bulutlar ile değiştirebiliyorsunuz. Filtreler içerisinde görüntünüzü çizgi roman veya popüler dizi Black Mirror sahnelerine andıran dünyaya dahil edebileceğiniz özellikler de bulunuyor.

Photoshpo Camera uygulaması ücretsiz sunuldu

Adobe tarafından yayınlanan Photoshop Camera uygulaması ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama hem iOS hem de Android için sunuldu. Android tarafında şu anda Samsung Galaxy, Google Pixel ve OnePlus modellerinde kullanılabiliyor.

Uygulama, Photoshop’ün üstün fotoğraf düzenleme özelliklerine değil üst düzey filtre seçeneklerine yoğunlaşmış durumda. Buna rağmen uygulama içerisinde doygunluk, kontrast ve pozlama telefisi gibi bazı fotoğraf düzenleme ayarları da yapmam mümkün.

Adobe tarafından yapılan açıklamada Photoshop Camera uygulamasının kamera ve sosyal medya uygulamaları ile rekabet içerisine girmeyeceği belirtiliyor. Bunun aksine Adobe uygulama içerisindeki filtreleri başka uygulamalara da entegre ederek farklı iş ortaklıkları yapmayı amaçladığını açıkladı.

 

Cevap bırakın