Bir tost deyip geçmeyin

Bir tost deyip geçmeyin

0

Tostlar genelde hızlıca atıştırmak ya da sırf karın doyurmak için tercih edilen yiyecek çeşidi olarak algılanabiliyor. Bir yere yetişirken aç iseniz “hemen şurada bir tost atıştırayım” cümlesini çok kullanmışsınızdır. Fakat bunu isterseniz çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Bir tost deyip geçmeyin.

bir tost deyip geçmeyin

Bir tost deyip geçmeyin

Sabah işe gitmek üzere erken uyanıyorsanız muhtemelen sabah kahvaltınız bir tosttan ibarettir. Ya daçok erken saatte bir toplantınız varsa, evden kahvaltı etmeden çıktıysanız, yol üstünde bir tost atıştırırsınız. Ya da en kötü ihtimal hiç birini yapamadıysanız, gittiğiniz yerde “bir şey alır mıydınız” sorusuna “evden kahvaltı etmeden çıkmak durumunda kaldım, varsa bir tost alabilirim” cümlesini de çoğu kez kurmuşsunuzdur. Tost genellikle hayat kurtaran ve aç karnınızı bastıran bir yiyecek türü olarak ön plana çıkıyor. Fakat bu algıyı yıkmak da mümkün. Bir tost deyip geçmeyin. Evde kendinize malzeme zengini, görseli güçlü, birbirinden lezzetli tostlar hazırlayabilirsiniz.

Mutfaktaki yardımcınız

Şimdi birbirinden lezzetli tostlar yaparak bu konudaki yaratıcılığınızı ortaya koymak istiyorsanız, sizlere birkaç ürün önereceğiz. Bir tost deyip geçmeyin ve siz de mutlaka deneyin. İlk önerimiz Fakir’in Valery Izgara ve Tost Makinesi. Bu ürün, tost, sandviç ve ızgara yapmaya uygun her türlü yiyeceği pişirme konusunda mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyor. 1800 watt gücü, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesiyle lezzetli tostlar ve ızgara çeşitleri yapabilmeye olanak tanıyor. Valery’nin, yiyecek kalınlığına göre aralığı ayarlanabilen üst gövdesi de mevcut. Böylece birkaç katlı tostlar da hazırlayabilirsiniz. Tost makinesi, 180 derece açılabilme özelliğinin yanında, kolay temizlenebilen paslanmaz çelik gövdesiyle de işinizi kolaylaştırıyor. Ürünün ayarlanabilir termostat düğmesi ve kolay taşınabilmesi için kapak kilitleme mandalı bulunuyor.

FAKIR Valery Kırmızı Tost Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Tek seferde 6 tost

Bir diğer önermek istediğimiz ürün ise Arzum’un Grandia Izgara ve Tost Makinesi. Kalabalık ailelerin kurtarıcısı olacak tost makinesi, tek seferde 6 adet tostu masalara taşıyor. 180 derece açılabilir üst gövdesi, yağ damlama tepsisi, çıkarılabilir yapışmaz alüminyum döküm ısıtıcı plakalar ve spatula ile kullanım kolaylığı sunan makine, kademeli ısı ayar düğmesi ile her damak zevkine uygun tostu pişiriyor. Isıya dayanıklı tutma sapı ile elinizin yanması gibi bir durum ortadan kalkıyor. Güvenle kullanabileceğiniz Arzum Grandia, kilitleme mandalıyla da çocuklu ailelerin gözdesi olmaya aday.

ARZUM Grandia Izgara ve Tost Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Çift yönlü kullanılabilen plakalar

Bir tost deyip geçmeyin dedik ve sizler için önermek istediğimiz bir diğer ürün de Tefal’in Family Izgara ve Tost Makinesi. Yapışmaz kaplama özelliğine sahip tost makinesi çift yönlü kullanılabilen plakalar sayesinde çeşitliliği de artırıyor. Bu sayede tost ekmeğinizi farklı şekillerde de hazırlayabilirsiniz. Tost makinesi, barbekü pozisyonunda da kullanılabiliyor. Bu fonksiyonda 1400 santimetrekare pişirme alanına sahip olabiliyorsunuz. Ayarlanabilir fırın fonksiyonuna da sahip olan tost makinesi, aynı zamanda ayarlanabilir termostat özelliğiyle de dikkat çekiyor. Tefal Family, et, balık, tavuk ve tostlar için 1800 watt gücüne de sahip.

TEFAL Family Izgara Ve Tost Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bol malzemeli tostlar…

Son olarak da WMF’nin Lono modelini önermek istiyoruz. Şimdi tek yapmanız gereken hazırladığınız tostu WMF LONO tost makinesine yerleştirmek… Tostunuzu ekstra büyük veya birkaç katlı ve bol malzemeli olarak tercih ederseniz, iki kat için yükseklik ayarı ve ekstra büyük tost plakaları sayesinde her çeşit tostu hazırlayabilirsiniz. WMF LONO tost makinesi, en lezzetli atıştırmalıklar için ideal.

WMF Lono 800W Tost Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın