Bilişim 500 başvuruları başladı

0

Türkiye bilişim sektörünün en önemli referans kaynağı olan ve M2S Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması-Bilişim 500” için başvurular başladı.

Türkiye’nin her bölgesinden bilişim firmalarının katıldığı araştırmada en büyük 500 şirket; genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler özelinde 24. defa sıralanacak. Sektörün her yıl heyecanla beklediği araştırmaya 28 Nisan 2023 tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Bu yıl “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri – Further” mottosu ile gerçekleştirilen Bilişim 500 araştırmasının sonuçları ise 9 Ağustos 2023 tarihinde düzenlenecek ödül töreniyle açıklanacak.

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim firmasının genel ve faaliyet gösterdikleri kategoriler özelinde sıralanmasının yanı sıra sektörün sadece bugünü değil geleceği hakkında da öngörülerin ve hedeflerin ele alınacağı “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması-Bilişim 500” için başvurular başladı. Bu yıl 24. kez düzenlenen Bilişim 500’e başvurular 28 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek.

Bu yıl cumhuriyetinin 100’üncü yılını kutlamaya hazırlandığımız ülkemizin tüm alanlardaki atılımlarında teknoloji, teknolojinin temelinde ise bilişim konusu yer alıyor. Bu yaklaşımla bu sene “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri – Further” mottosu ile gerçekleştirilecek Bilişim 500 araştırması; sektör için önemli bir referans kaynağı olmanın yanı sıra yerli-yabancı yatırımcılar ve iş birliği sağlamak isteyen şirketler için rehberlik görevini sürdürecek.

Başvurular Bilişim 500 web sitesi üzerinden yapılıyor

Bilişim sektörünün gelişimine ayna tutan Bilişim 500’e başvuran şirketler; Sistem Entegratörü ve İş Ortağı, Dağıtıcı, Türkiye Merkezli Üretici, Uluslararası Merkezli Üretici ya da Üreticinin Temsilcisi olmak üzere 4 ana kategori altında değerlendirecek. Bu kategorilerin donanım, yazılım, hizmet ve plus gibi alt tabloları da bulunacak.

Cevap bırakın