Bilgisayarınıza kablosuz ağ yeteneği kazandıran aksesuarlar

1

Bugün satın alabileceğiniz masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kablosuz ağ özelliği yerleşik olarak geliyor. Eğer kullandığınız bilgisayarda kablosuz ağ özelliği yoksa, eklemek zor değil. Bilgisayarda kablosuz ağ özelliği olup da, daha yüksek hızlarda internete bağlanmak için de kablosuz ağ adaptörleri tercih edilebiliyor.

YÜKSEK HIZDA VİDEO VE OYUN İÇİN TERCİH EDİLEBİLİR

Özellikle yüksek kalitede video izleme, oyun oynama gibi konularda, bilgisayarınızdaki yerleşik kablosuz ağ teknolojisi, her zaman yeterli gelmeyebilir. Bu yazıda, bilgisayarınızda internete daha hızlı bağlanabilmeniz için kullanabileceğiniz kablosuz ağ aksesuarlarını inceliyorum.

AIRTIES Air 2610 886 Mbps 11ac Çift Band Kablosuz Adaptör

AirTies tarafından üretilen kablosuz ağ erişim cihazı Air 2610, 802.11ac teknolojisine sahip ve 802.11ac destekli modemlerle uyumlu çalışarak yüksek hızda veri aktarımı yapabiliyor ve bilgisayarlara kablosuz internet konforu getiriyor. Ürün, 866 Mbps veri iletim hızıyla HD video, müzik, oyun ve uygulamalar için daha yüksek performans elde etmeyi sağlıyor. AirTies’ın kablosuz ağ adaptörü, çift bant desteğine sahip. Bu sayede hem 5 GHz 802.11ac ve 802.11a/n hem de 2.4 GHz 802.11b/g kablosuz ağlar ile uyumlu çalışabiliyor.

TAK-ÇALIŞTIR ÖZELLİĞİYLE KOLAY KURULUM

Kullanıcılar mevcut modemlerini değiştirmek zorunda kalmadan kablosuz ağ keyfi yaşayabiliyor. AirTies Air 2610, USB uzatma kablolu stand ve tak-çalıştır kurulum özelliğiyle dikkat çekiyor. USB kablo sayesinde AirTies Air 2610’ı farklı şekillerde ve daha iyi sinyal alabilecek şekilde konumlandırabilirsiniz. AIRTIES Air 2610 886 Mbps 11ac çift band kablosuz adaptör hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

TP-LINK TL-WN725N 150Mbps Kablosuz N Nano USB Adaptör

TP-LINK’in TL-WN725N 150Mbps Kablosuz N Nano USB adaptörü, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarının kablosuz ağlara yüksek veri aktarım hızıyla bağlanmasını sağlıyor. 150Mbps’e kadar hızlı kablosuz iletimini destekleyen ürün, sürekli video izleyenler ve internetten videolu görüşmeler yapanlar için ideal konfor getiriyor. Bu mini adaptörü bilgisayarınızın USB portuna bir kere bağlayıp, gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra, evde ya da seyahat ederken hiç yerinden çıkarmaya gerek kalmadan dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

GELİŞMİŞ ŞİFRELEMEYLE YÜKSEK VERİ GÜVENLİĞİ

Geliştirilmiş kablosuz şifreleme özelliği bulunan ürün, bu sayede kullanıcısının veri güvenliğini de garanti altına alıyor. Ürün, 64/128 WEP, WPA, PA2/WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) ile geliştirilmiş güvenlik desteği sunuyor ve 14 dil destekli kolay kurulum yazılımı sayesinde kolayca kullanıma hazır hale getirilebiliyor. TP-LINK-TL-WN725N 150Mbps Kablosuz N Nano USB Adaptör hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

TP-LINK 300Mbps Mini Kablosuz N USB Adaptör TL-WN823N

TP-LINK’in TL-WN823N model ürünü, dizüstü veya masaüstünüzü kablosuz bir ağa bağlamak ve yüksek hızlı kablosuz performansının keyfini çıkarmak için tasarlanmış bir başka seçenek. 300Mbps kablosuz internet hızı sunan bu ürün, HD video, ses akışı ve çevrimiçi oyun için ideal bir çözüm. Parmak ucu şeklinde tasarımı, bu adaptörü taşınması rahat ve kolay hale getirmiş durumda. TL-WN823N, kablosuz N cihazları ile en iyi performansı gerçekleştiriyor, var olan IEEE 802.11b/g ağları ile de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

SoftAP MODU İLE AĞINIZI KOLAYCA PAYLAŞIN

TP-LINK-TL-WN823N 300Mbps Mini Kablosuz N USB Adaptör’ün desteklediği SoftAP Modu ise kablolu bir internet bağlantısını bir PC veya dizüstü üzerinden Wi-Fi hotspot’a çevirerek paylaşmayı sağlıyor. TL-WN823N’in SoftAP Modu, tek düğme ile güvenlik ayarı, kullanımı kolay konfigürasyon yazılımı, onu hızlı kablosuz ağın keyfini çıkarmak için önemli bir seçenek haline getiriyor. Ürünle, WPS düğmesine bir kere basarak güvenli bir kablosuz bağlantı kolayca kurulabiliyor. TP-LINK’in 300Mbps Mini Kablosuz N USB Adaptör TL-WN823N hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

Cevap bırakın