Bileğe takılan giyilebilir cihazlarda en büyük pazar payına sahip marka belli oldu

0

IDC 2020 Q2 raporuna göre, Huawei bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarının birincisi oldu. Son derece rekabetçi bir giyilebilir cihaz pazarında böylesine mükemmel bir sonuç elde etmek Huawei için önemli bir başarı.

Akıllı telefonlarda olduğu gibi, Huawei akıllı giyilebilir cihazlar alanında da öne çıkan markalardan biri haline geldi. HUAWEI Watch GT Serisi’nde ilk akıllı saatin doğuşundan bu yana akıllı saat serisi çok iyi performans gösterdi. Uzun ömürlü pille desteklenen profesyonel ve doğru veri izleme yetenekleri ile HUAWEI Watch GT Serisi tüketicilerine daha kapsamlı, gerçek zamanlı ve kullanışlı bir spor ve yaşam tarzı deneyimi sunarak, sağlıklarını daha etkili bir şekilde yönetmeye yönelik proaktif bir adım atmalarına yardımcı oldu.

Tıpkı otomotiv sektöründe kanıtlanmış bir sicile sahip “GT” serisi otomobiller gibi, HUAWEI Watch GT de dayanıklılık, performans ve güvenilirlik açısından lider. Huawei, kullanıcıları güçlendirirken aynı zamanda şirketin temel teknolojilerini ve nihayetinde kullanıcı deneyimini yükseltmek için birçok araştırmaya yatırım yapıyor. Bu keşifler ve gelişmeler Huawei’nin bugünün giyilebilir pazarında sektör lideri haline gelmesine yardımcı oldu.

Teknolojik avantajlarla elde edilen rekabet avantajı

Uzun süre takılması gereken bir ürün olan akıllı saatin pil performansı, tüketiciler ve benzer şekilde sektör uzmanları arasında her zaman endişe konusu oldu. Test koşullarında kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil ömrüyle HUAWEI Watch GT Serisi, ultra uzun pil ömrüne sahip sektörün ilk akıllı saati oldu. HUAWEI Watch GT Serisi, tüketicinin gerçek zamanlı, sürekli sağlık izleme talebini karşılarken, kullanıcıların spor ve sağlık deneyimini kapsamlı bir şekilde geliştirdi.

Cevap bırakın