Beko Derin Dondurucular ile tanışın

0

Kurban Bayramı yaklaşırken derin dondurucu ihtiyaçları şekillenmeye devam ediyor. Beko, sunduğu derin dondurucularla beklentilere ekonomik fiyatlarla yanıt veriyor. İşte detaylar…

Derin dondurucu, birçok evin ihtiyacı. Yiyeceklerin uzun süre muhafaza edilmesine olanak tanıyan bu teknolojiler, ayrıca buzdolaplarının hacimleri dolayısıyla kimi dönemlerde (Kurban Bayramı gibi) yetersiz kalması durumuna çözüm getiriyorlar.

Avrupa’nın öncü beyaz eşya markası Beko, geniş hacim ve farklı boyut seçenekleri sayesinde dilediğiniz kadar yiyeceği saklama imkânı sunan derin dondurucuları ile sezonunda topluca aldığınız yiyecekleri ilk günkü gibi taze tutuyor.

Ne varsa taze kalıyor

Beko, her ihtiyaca uygun farklı boyut ve hacimlerdeki derin dondurucularını tüketicilerle buluşturuyor. Boyutlarını uygun alanınıza göre seçebileceğiniz Beko derin dondurucular dondurup saklıyor, ne varsa taze kalıyor.

Sezonunda meyve sebze, et ve balıkları topluca alıp bütün bir sene boyunca ilk günkü tazeliğiyle tüketmek isteyenlere uygun seçenekler sunan Beko, enerji verimli ürünleriyle cebinizi de düşünüyor.

İki seçenekli kapak açılma yönüyle farklı alanlara konumlandırılabilen Beko dikey derin dondurucular; hızlı dondurucu bölmesi ile zaman kazandırırken, çekmeceleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu arada derin dondurucu fiyatları da son derece mütevazı.

Farklı hacim ve boyutlardaki Beko Derin Dondurucular 799 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun derin dondurucu seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın