Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelBebek geliyor

  Bebek geliyor

  En yakın arkadaşınız dünyaya bir bebek getirmeye hazırlanıyor. Aylar boyunca onun bu heyecanına ortak oldunuz ve zaman yaklaştıkça arkadaşınız kadar siz de heyecan dolusunuz. Ve şimdi yeni doğacak bebeğe ne hediye alacağını düşünme zamanı geldi…

  bebek

  Bebek geliyor

  En yakın arkadaşınızın bir bebek beklediğinin haberini aldığınız anı daha dün gibi hatırlıyorsunuz. Onun heyecanına ortak olmuş ve önünüzdeki 9 aylık maratona da birlikte hazırlanmıştınız. Alacağınız hediyeleri hayal ettiniz, odasının nasıl olacağını birlikte gözünüzde canlandırdınız. Ve şimdi beklenen an geldi. Bebeğin dünyaya gelmesine çok az bir zaman kaldı ve siz de ne hediye alacağınızı düşünmeye başladınız. Yeni bir bebek için alınabilecek hediye alternatifleri oldukça fazla. Biz de sizlere yardımcı olabilmek adına bir bebek için ailenin en çok ihtiyaç duyabileceği hediyeleri listeledik…

  Ona ne alacaksınız?

  Bebeklerin en çok ihtiyaç duyacağı ürünlerin başında aslında bebek bezi, emzik, biberon, uyku tulumu, mendil, eldiven gibi ürünler geliyor. Bu ürünlerin tüketimi uzun süreli olacağı için bebek sahibi ailelerin evinden eksik olmayan ürünler arasında yer alıyor. En çok hediye alınan ürünler arasında puset ve bebek telsizi de var. Şimdi ki pusetler farklı yaşlar için de kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Yani bebeklikten çocukluğa geçiş döneminde de kullanabileceği bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bebek telsizi de ebeveynlerin evde bebeğin yanında olmadıkları durumlarda onları izlemesi için oldukça önemli. Böylece anne ve baba salonda televizyon izlerken, odasında uyuyan bebeği sanki yanındaymış gibi izleyebiliyor, üstelik nefes alıp verişini de duyabiliyor.

  Havalı bebekler

  Bebek alışverişi yaparken ailelerin en çok ihtiyaç duyacağı ürünlerden biri de hava temizleme cihazıdır. DeLonghi’nin AC 150 modelindeki ürünü bebek sahibi olacak yakın arkadaşınıza alabileceğiniz güzel bir hediye seçeneği olabilir. AC 150 kullanıcılara sürekli olarak hava kalitesini kontrol etme imkanı sunuyor. Hava kalitesine göre belirlenmiş turuncu, yeşil ve mavi renkler hava kalitesi ile birlikte değişim gösteriyor. HEPA filtre, karbon filtre, iyonizer, fotokatalitik filtre ve yıkanabilir ön filtreye sahip AC 150, 5 katmanlı filtreleme sistemi ile mükemmel bir hava temizleme performansı sunuyor. Havada bulunan bütün toz ve polen parçacıkları ile beraber egzoz ya da sigara dumanını etkisiz hale getiriyor. 1, 2, 4 ve 8 saate kadar zaman ayarlayıcı özelliği var. Böylece istenirse ürün, bebeğin odasında sabaha kadar çalışır halde bırakılabiliyor.

  DELONGHI AC 150 Hava Temizleme Cihazı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Mışıl mışıl uykular

  Yeni doğan bebek için alınabilecek bir diğer hediye alternatifi de hava nemlendirici olabilir. Bulunulan ortamdaki nem oranını dengede tutmak bebeklerin sağlığı için oldukça önemli. Eğer o nem dengesi sağlanamazsa bebeklerde burun tıkanıklığı ve ağız içi kuruması gibi rahatsızlıklar ortaya çıkabiliyor. Rainbow hava nemlendirici, bebeklerin uyku esnasında daha kolay nefes alması için gerekli olan nem seviyesini ayarlıyor. Odadaki nem artışı alerjik durumlara, derideki kuruluk hissine iyi geliyor ve bebeklerin nefes alıp vermesini kolaylaştırıyor. 2,8 litre su tankı kapasitesi ile 10 saat kesintisiz çalışabilen Rainbow, ortamdaki nem oranını dengede tutuyor. 7 farklı renkteki LED ışığı ister dilenilen bir renkte sabitleniyor, istenirse de bebeğin uykuya dalmasını kolaylaştırmak için rengi değişir halde gece lambası olarak da bırakılabiliyor. Tamamen sessiz çalışma özelliğine sahip ürün bebeğin uykusunu bölmüyor ve suyu tükendiğinde otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım sağlıyor.

  KING K 5002 Rainbow 2,8 Lt 18-25 W Hava Nemlendirici ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN