BEATS Studio Buds Kablosuz Kulakiçi Kulaklık İnceleme

0

BEATS Studio Buds kulaklıkları oldukça şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Kulaklığı kullanırken tasarımı gören herkesin beğenisini zaten fark edersiniz. Kulaklığın en büyük özelliği akustik bir platform vasıtasıyla oldukça güçlü ve hassas bir ses deneyimi sunuyor olmasıdır. Kulaklıktaki çift mikrofon, dışarıdan duyulan sesleri filtreler ve yüksek kalitede net sesler duymamızı sağlar. Böylece müzik dinlemek isteyenler adeta bir müzik ziyafeti yaşarlar. Kulaklık hem Apple hem de Android aygıtlarda kolayca ve tek dokunuşla hızlı eşleştirme yapar. Class 1 Bluetooth teknolojisine sahip kulaklık, az kesinti ve çok daha geniş kablosuz erişim mesafesi sunar.

BEATS Studio Buds USB-C İle Şarj Olur

Kulaklığın diğer bir dikkat çeken özelliği USB-C ile şarj olmasıdır. Kutudan USB-C şarj kablosu çıkmaktadır. Kasası tam şarj olduğunda kulaklıkları iki kez şarj etmek için gücü depolamış olur..

İstenmeyen Sesleri Engelleyin

Kulaklık, oldukça hassas bir filtre kullanarak dışarıda oluşan istenmeyen sesleri sürekli olarak engeller. Çevrenizdeki sesleri duymak istediğinizde ise tek bir tuşa basarak şeffaf moda geçmeniz yeterlidir. Sırf bu özellik bile bu kulaklığa sahip olmak için yeterli neden olabilir.

8 Saate Kadar Dinleme Süresi

BEATS Studio Buds’ın gürültü önleyici fonksiyonu açıkken dayanma süresi yaklaşık beş saattir. Bu özellik kapalıyken de dayanma süresi yaklaşık sekiz saattir. Kulaklıklar, pil şarjı azaldığında ve biraz ekstra şarja gereksinim duyduğunda 5 dakikalık Fast Fuel şarj ile 1 saate kadar ses çalma süresi elde eder.

Farklı Boylarda Yumuşak Silikon Kulaklık Uçları

BEATS Studio Buds kutusunda toplamda küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı boy yumuşak silikon kulaklık uçları vardır. Ayrıca kablosuz kulaklık uçları IPX4 derecesine sahip suya ve tere dayanıklıdır. Ek olarak kişinin kulağına tam oturan kulaklık uçlarından en uygunu seçilerek konforunuzu arttırabilirsiniz.

Dokunarak Kontrol Edin

Studio Buds kulaklıklardaki kafanın üst bölümü dokunmatik olarak çalışan fiziksel düğmelere dönüşmüştür.

– Bir telefon görüşmesini sürdürmek, duraklatmak veya cevaplamak için tek dokunuş yeterlidir.
– İlerlemek için ise iki kez dokunmak gerekir..
– Üç kez dokununca da geri döner.
– Şeffaflık modu açık veya kapalı geçişleri için ise uzun basmak gerekir.

Kutunun İçinde Neler Var?

Orjinal kutunun içindekiler:

– BEATS Studio Buds
– USB-C – USB-C şarj kablosu
– Üç farklı boyda sunulan kulaklık uçları – S/M/L (orta boy kulaklık ucu önceden takılmış olarak kutudadır.)
– Hızlı Başlangıç Kılavuzu
– ‘b’ logo çıkartması
– Garanti kartı

Ek Özellikler

BEATS Studio Buds, Apple’ın Find My uygulamasıyla entegredir. Bluetooth ile eşleştirme yapıldığında kayıp olan BEATS Studio Buds’ın bir ses çıkararak bulmanıza olanak sağlar. Ayrıca kulaklık Android kullanıcıları için hızlı eşleştirme ve Cihazımı Bul uygulaması için destek verir.

Özetle

İlk başta kafaları şarj kutusuna yerleştirirken zorlanabilirsiniz. Bu konuda bir müddet çalışmanız gerekiyor. Bir de kulaklığı kulağınıza tam olarak yerleştirmeye çalışırken parmağınız bazen yanlışlıkla kontrollerden birini çalıştırabiliyor. Biraz alıştıktan sonra bir sorun kalmıyor. Sonuçta BEATS Studio Buds kullanıcılara stüdyoda kayıt edilmiş kalitede bir ses deneyimi sağlıyor. Kırmızı, siyah ve beyaz olarak üç farklı renkte üretilen kulaklığı gönül rahatlığı ile satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

BEATS Studio Buds Kulaklıklarını en uygun fiyatlarla MediaMarkt Mağazalarından ve www.mediamarkt.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Cevap bırakın