Beats Studio Buds duyuruldu

0

Apple markasının çatısı altında hizmet sunan Beats, üstün ses performansı, 24 saate kadar çalma süresi ve gürültü engelleme özellikleriyle öne çıkan yeni kulaklığı Studio Buds’ı tanıttı. 

Apple’ın çatısı altında hizmet veren Beats, üstün özellikleriyle öne çıkan kablosuz kulaklığı Studio Buds artık Türkiye’de. Beats’in yeni kulaklığı 31 Ağustos Salı günü Zorlu Center’de düzenlenen lansman etkinliği ile tanıtıldı. Ürün özelliklerinin anlatıldığı etkinlikte misafirler kulaklıkları deneyimleme fırsatı da buldu.

Beats Studio Buds ile ister müzik dinleyin, ister film izleyin ya da bir arkadaşınızla sohbet ediyor olun yerden ve durumdan bağımsız hayatınıza entegre olmak için tasarlandı. Kompakt tasarıma sahip Beats Studio Buds, tam anlamıyla özelleştirilmiş akustik bir platform aracılığıyla, güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşatacak şekilde geliştirildi.

İki bölmeli bir kasa içinde yer alan özel çift elemanlı diyafram tipi sürücüsü ile olağanüstü bir stereo ayırma özelliğine sahip net sesler sağlayan kulaklık, gelişmiş dijital işlemcisiyle de ses performansını yükseklik ve netlik bakımından optimize ederken aynı anda temiz bir gürültü önleme özelliği sunuyor.

Apple ve Android ile uyumlu

Apple ve Android cihazlar için tek dokunuşla eşleştirme özelliğine sahip Beats Studio Buds, Bluetooth üzerinden kolayca bağlanıyor. Android için Beats uygulamasıyla yerleşik denetimler, cihaz durumu (ör. pil seviyeleri) ve cihaz yazılımı güncellemeleri gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Cevap bırakın