Bayram hediyeleri MediaMarkt’tan

0

MediaMarkt; mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak bol hediyeli bayram indirimlerinde son gün! Farklı kategorilerden binlerce üründe geçerli olan indirimlerin ön plana çıkanları ise hediyelerle gelen cep telefonları. Kampanya kapsamında Oppo RXI7 NEO 128 GB akıllı telefon alana Korkmaz Mia Blender Set, Huawei P30 LITE 128 GB alana ise Homend 1711 çelik çay makinesi hediye edilecek.

Avrupa’nın açık ara en büyük teknoloji perakendecisi MediaMarkt, Kurban Bayramı boyunca sürecek bol indirimli ve taksitli kampanyasını başlattı. Televizyondan bilgisayarlara, derin donduruculardan kıyma makinelerine ve pişirme gereçlerine kadar binlerce üründe geçerli olan indirimlerin parlayan yıldızları ise akıllı telefonlar oldu.

MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 14 Ağustos Çarşamba gününe kadar devam edecek kampanya ile pek çok akıllı telefon indirime girecekken Oppo RXI7 NEO 128 GB akıllı telefon alana teknolojiseverlere Korkmaz Mia Blender Set, Huawei P30 LITE 128 GB akıllı telefon alanlara ise Homend 1711 çelik çay makinesi hediye edilecek.

  • Oppo RXI7 NEO 128 GB satış fiyatı: 2799 TL
  • Huawei P30 LITE 128 GB satış fiyatı: 3199 TL

Cevap bırakın