Bavulumda neler var?

0

Yeni yıla çok az bir zaman kala sizler de elbet yılbaşı için programlarınızı yapmışsınızdır. Eğer benim gibi 2018’i başka bir şehirde karşılayacaksanız, bavulunuzu hazırlamadan önce bu yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Çünkü ben kendime, çok eğlenceli bir tatil olması için oldukça teknolojik bir bavul hazırladım. Şimdi birlikte bakalım, bavulumda neler var?

bavulumda neler var

 

Bavulumda neler var?

Herkesin yeni yıl için farklı hedefleri olur. Kimi sağlık ve para ister, kimi mutluluğu arar, kimi de tüm eskileri geride bırakıp yeni yılı bir yenilenme fırsatı olarak görür ve her şeye sıfırdan başlar. Benim bu yılki hayalim tüm bunların yanında 2018’e farklı bir şehirde girmekti. Hemen harekete geçerek birkaç mobil uygulama üzerinden gerekli planlamaları yaptım ve yeni yılı Bodrum’da karşılamaya karar verdim. 31 Aralık’a daha çok var diyeceksiniz ancak benim bavulum şimdiden hazır. Kılık kıyafetin yanında daha çok teknolojik ürünlerle dolu bir bavul hazırladığımı söyleyebilirim. Şimdi birlikte bakalım, bavulumda neler var?

 

Hayalimdeki bavul

Seyahat etmeyi sevdiğim ve iş amaçlı da çok sık seyahat ettiğim için bavul benim en çok kullandığım ürünlerden biri. Seyahatin süresine göre farklı boyutlarda bavullara sahip olsam da işin içine teknoloji girince benim için durum değişebiliyor. Geçenlerde oldukça kullanışlı ve teknolojik açıdan da sizi yarı yolda bırakmayacak bir bavul gözüme çarptı. Hayalimdeki bu bavulu anlatmadan geçemeyeceğim. Victorinox markasının Lexicon Hardside koleksiyonu içinde yer alan bu bavul, iç cebe entegre olan bir USB’ye sahip. Bu özellik sayesinde zorda kaldığınız durumlarda elektronik cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebiliyorsunuz. Bavulun tek dikkatimi çeken özelliği bu değil tabii ki. Gizlenmiş kalem, SIM kart değiştirme aracı ve kimlik etiketi de göze çarpan özelliklerden…

 

Fotoğrafsız tatil olmaz

Evet, şimdi bakalım, bavulumda neler var? Kendisini tabii ki bavula koymuyorum ama bu seyahatte bana eşlik edecek ürünler arasında ilk sırada yer aldığı için tatile giderken mutlaka yanıma almam gerekiyor. Bahsettiğim ürün Huawei’nin en son çıkardığı amiral gemisi Huawei Mate 10 Pro. Son dönemlerde piyasaya çıkan en dikkat çekici ürünlerden biri kesinlikle. Gelişmiş kamera özellikleri ve yapay zeka destekli Bokeh efekti tatilde süper fotoğraflar çekmeme yardımcı olacak. Hatta kendimi kaptırıp bir Bodrum albümü hazırlamayı düşünüyorum. Ne de olsa 128 GB depolama alanına sahibim. Suya ve toza dayanıklı bir akıllı telefon olduğunun da özellikle altını çiziyorum. Huawei Mate 10 Pro, uzun pil ömrü sayesinde bavulumdan powerbank’i de çıkarmama vesile olduğu için ayrıca mutluyum.

Huawei Mate 10 Pro ürününün teknik özelliklerini incelemek ve ürünü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Müzik ruhun gıdasıdır

Tatilin benim için en keyifli yanlarından biri kulaklığımı takıp huzurla müzik dinlemek. Etraftaki gürültüyü hiç duymadığım ve en sevdiğim şarkıların da içinde kaybolduğum ruh halini seviyorum. Bunun için bavulumda olmazsa olmaz ürünlerden biri de kablosuz kulaklığım. Ben Plantronics’in BackBeat 500 modelini kullanıyorum. Bluetooth 4.1 ile bağlanarak 10 metreye kadar kullanım sunan kulaklık, 18 saat gibi oldukça uzun bir kullanım süresi sunuyor. Ayrıca müziğinizi dinlerken telefonunuz çalarsa kulaklığın sağ kısmında aramaları yanıtlayabileceğiniz ve son aramayı tekrar arayabileceğiniz butonlar mevcut.

Eğer siz de tatilde kablosuz bir kulaklığın keyfine varmak istiyorsanız bu linke tıklayarak farklı marka ve modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

360 derece çekim yapmazsak olmaz

Bavulumda neler var konulu yazımın en son ürünü de Samsung’un Gear 360 modelindeki kamerası. Ürün adından da anlaşılacağı üzere 360 derece çekim yapabiliyor. Video ya da hareketsiz imajlar yaratırken çeşitli görüntüleme modları, düzenleme araçları, fotoğraf efektleri ve filtreler sayesinde özelleştirilmiş içerikler oluşturabilirsiniz. Tatilinize biraz da eğlence katmak istiyorsanız bu ürünü mutlaka almanızı öneririm.

Samsung Gear 360 ürününü satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Bavulumda neler var diyerek sizin de tatilinizde yanınıza alabileceğiniz ürünler konusunda umarım yardımcı olabilmişimdir. Yola çıkacaklara şimdiden iyi tatiller dilerim.

Cevap bırakın