Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilBattlefield 2042 7. Sezon: Turning Point yayınlandı

  Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point yayınlandı

  Yeni haritalar, yeni silahlar ve alışıldık, dozu yüksek Battlefield 2042 aksiyonu içeren yeni sezon, ücretsiz erişim imkanıyla birlikte oyuncularla buluşuyor.

  Electronic Arts ve DICE imzalı Battlefield 2042’nin 7. sezonu Turning Point tüm platformlarda yayınlandı. İki yeni harita, yeni bir araç, yeni silahlar, yeni cihazlar ve oynanış iyileştirmeleri içeren yeni sezonda yer almak için Battlefield 2042‘nin ücretsiz deneme aralığı olan 21 – 24 Mart* tarihlerini takvimlerinize işaretleyebilirsiniz!

  Battlefield 2042’nin yeni sezonuyla birlikte gelen yenilikler aşağıdaki şekilde sıralanıyor:

  YENİ HARİTALAR

  Haven – Savaşı Şili’deki Atacama Çölü’ne taşıyan 7. sezonun yepyeni haritası Haven’ın şehir savaşına dayalı ortamı, piyade ve araç savaşlarının bir karışımını içeriyor ve Arica Harbor (Bad Company 2), Strike At Karkand (Battlefield 2) ve Amiens (Battlefield 1) gibi Battlefield’ın geçmişindeki favori oyunlardan ilham alıyor.

  Stadium – 7. sezonun ilerleyen dönemlerinde, Breakthrough, Conquest, Rush, Team Deathmatch ve Free For All modlarında oynanabilen, yakın mesafe çatışmalarını içeren, yalnızca piyadelere özel, aksiyon dolu bir harita. BF 2042 müdavimlerinin  en çok talep ettiği eklentilerden biri olan Stadium, yenilenmeden önce Hourglass haritasının bir parçasıydı ve güncellenerek bağımsız bir haritaya dönüştürüldü.

  YENİ SİLAHLAR

  AK 5C – Bu saldırı tüfeği, ateş gücü ve isabetlilik arasında mükemmel bir denge sunarak onu yakın mesafe çatışmaları için mükemmel bir silah haline getiriyor.

  SCZ-3 – Ölümcül bir hafif makineli tüfek olan SCZ-3, özellikle şarjör değiştirmeden önce daha fazla zaman tanıyan bir davul şarjörüyle beslendiğinde, yakın mesafe savaşları için çok iyi bir tercih haline geliyor.

  DFR Strife LMG – 7. sezonun sonlarında piyasaya çıkacak olan bu mükemmel silah, her iki tarafın da en iyisini sunuyor; kemerden beslemeli cephaneyle donatılan DFR Strife, oyunculara LMG’nin şarjör boyutunu ve baskılayıcı kalitesini sunarken bir yandan da bir saldırı tüfeğinin hareket kabiliyetini sağlıyor.

  YENİ CİHAZLAR

  Predator SRAW – Battlefield tarihinin klasiklerinden biri geri dönüyor! Bu araç karşıtı fırlatıcının tel güdümlü füzesi, oyuncuların hem kara hem de hava araçlarını etkisiz hale getirmesine ve ortadan kaldırmasına yardımcı olacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN