Battlefield 2042 6. Sezon Dark Creations yolda

0

Bilinmeyenin karanlık yüzü, oyuncuları Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations’da karşılamaya hazırlanıyor.

Yakın dövüşlere olanak tanıyan klostrofobik Redacted haritası, yepyeni silahlar, eşyalar ve daha fazlasıyla oyuncuları korkularıyla yüzleşmeye davet ediyor.

Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042’nin 6. sezonu Dark Creations, 10 Ekim’de oyuncularla buluşacak. Yeni sezonda oyuncuları yepyeni bir harita, yeni silahlar, ekipmanlar ve oynanışa dair iyileştirmeler bekliyor. Bu temel içerik eklentileri, Battlefield 2042’nin Battle Pass* kısmında yer alan 100 seviyenin bir parçası olarak tüm oyunculara sunulacak; Battle Pass’in** Premium sürümü aracılığıyla da ek kozmetik öğeler kazanılabilecek.

En önemlisi ise Battlefield 2042’nin 12-16 Ekim tarihleri arasında, tüm platformlarda ücretsiz olarak sunulması. 6. sezonda ekibinizle bilinmeyenin üstesinden gelebilecek olmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.***

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations oynanış fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

  1. sezonda, No-Pat askerlerinin hain bir örgüt tarafından yakalanıp üzerlerinde deneyler yapılmasıyla birlikte savaş alanı daha da kötü bir hale bürünüyor. Dark Creations’ın Outer Hebrides, İskoçya’da yer alan yeni haritası Redacted, serinin geçmişindeki Operation Locker (Battlefield 4) ve Operation Metro (Battlefield 3) gibi hayranların en sevdiği haritalardan ilham alan, askerlerin yoğun klostrofobik çatışmalarda bulunması için inşa edilmiş, tamamen kapalı bir savaş alanı sunan çok özel bir oyun deneyimi getirmeyi hedefliyor.
Cevap bırakın