Battle Royale dünyasına yeni bir soluk: Hyper Scape

0

Battle Royale dünyasında rekabete katılacak yeni oyuncu duyuruldu. PUBG, Fortnite ve Apex Legends gibi oyunların arasında bulunduğu bu dünyada artık yeni bir isim daha var: Hyper Scape. Ubisoft imzalı oyun da rekabetin önemli oyuncularından biri olmaya aday.

Hyper Scape geliyor

Battle Royale temalı FPS oyunu Hyper Scape, Ubisoft tarafından duyuruldu. Oyun, Neo-Arcadia isimli bir şekilde geçiyor. 100 kişilik oyuncu kapasitesine sahip oyun, 7 Temmuz’a kadar yalnızca PC üzünden oynanabilecek. Bu süre şimdilik kısa çünkü Ubisoft, sunucularını belirli testlere sokacak.

Oyun içinde farklı hacker tarzlarına bürünüp savaşı kazanmak asıl amaç. Oyundaki izleyiciler ise artık yalnızca seyirci değil. Oyuna etki eden belirli anketlerde oy verebilecek olan seyircilerle interaktif deneyim daha da artırılacak. Bu anketlerin arasında sınırsız cephane ve yer çekiminin azaltılıp azaltılmamasıyla ilgili oyun için hayatini öneme sahip sorular yer alacak.

Tabii başta PC dedik ancak oyun yalnızca PC’de oynanmayacak. İlerleyen dönemde hem Xbox dünyası hem de PlayStation dünyası oyun ile tanışacak.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 (64-bit)
İşlemci: İntel Core i3 3220 3.3GHz ya da AMD FX-4130 3.8Ghz
RAM: 6 GB
Depolama: 20 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 [2 GB], AMD Radeon HD 7870 [2 GB] ya da Intel HD 520

Şimdi dilerseniz sizi oyunun tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

Cevap bırakın