Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunBaşarılı PUBG MOBILE P.D.P ve World of Wonder tasarımcıları ödüllendirildi

  Başarılı PUBG MOBILE P.D.P ve World of Wonder tasarımcıları ödüllendirildi

  İstanbul’da düzenlenen ve dünyanın en iyi PUBG MOBILE takımlarının mücadele ettiği PUBG MOBILE Dünya Kupası ikinci gününde de hız kesmedi.

  Bu yıl 5’incisi düzenlenen P.D.P ve World of Wonder Tasarım Yarışması ödüllerinin de verildiği turnuvada 2023 yılının en başarılı tasarımcıları Shaztokyo, Al_jalid, Teg_kotya, Quixk, Mobbirdman ve Kadir Deliduman (Kayger) oldu.

  Türkiye’nin ilk defa ev sahipliği yaptığı dünyanın en büyük PUBG MOBILE turnuvasında espor takımlarının mücadelesi devam ediyor. 8 Aralık günü başlayan turnuvanın ilk gününü Stalwart Esports, ikinci gününü ise Alpha 7 lider kaparken tribünleri dolduran yüzlerce oyun sever de espor coşkusunu tam anlamıyla yaşıyor.

  Ünlü sanatçılar Ceza ve Ece Seçkin’in sahne aldığı, Hadise’ninse bugün gerçekleşecek final gününde konser vereceği etkinlikte, graffiti sanatçıları Doğukan Oraklı (Dukstill), Tunç Dindaş (Turbo) ve Muhammed Emin Türkmen’in (MET) eserleri de bulunuyor.

  Espor ve sanatı unutulmaz bir eğlence ile hayranlarına sunan PUBG MOBILE Dünya Kupası, ayrıca hem oyuncu hem de tasarımcılar için önemli bir etkinliğe daha, yine İstanbul’da imza attı. Turnuvanın ikinci günü gerçekleştirilen ve bu yıl 5’incisi düzenlenen Ptopia Design Project (P.D.P) ve World of Wonder ödülleri de ana sahnede verildi.

  Yaratıcı vizyon ödüllerinde Güney Afrika’dan Shaztokyo, Kazakistan’dan Al_jalid, P.D.P topluluğundan Natali gibi 100’den fazla yaratıcı ve World of Wonder topluluğundan MOBBIRDMAN, QUIXK, Kadir “KAYGER” Deliduman, PMGC finaline resmi olarak davet edilerek kazanan yaratıcıların temsilcisi olarak resmi ödülleri kabul ettiler. Kendilerinin eserleri ise turnuva boyunca PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın düzenlendiği Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda sergilenecek.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN