Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilBarcelona’nın seçimi AOC Speaker O1

  Barcelona’nın seçimi AOC Speaker O1

  SPEAKER O1 Barça Edition by AOC, spor kulübünün efsanesi Alexia Putellas’ın tanıtımıyla ve FC Barcelona takımının forma renklerinde satışa sunulacak.

  Kulüple yapılan partnerlik kapsamında AOC, SPEAKER O1 Barça Edition by AOC adıyla yeni bir hoparlör modeli çıkardı. FC Barcelona’nın renkleri ve logosuyla özel olarak tasarlanmış hoparlör, kulüp mağazalarında ve çeşitli satış noktalarında satışa sunulacak. Kulübün kadın Futbol takımı FC Barcelona Femeni’nin kaptanı ve en çok gol atan oyuncusu Alexia Putellas bu özel hoparlöre destek vererek ürünün tanıtımında yer alıyor.

  AOC, Barça ile yapılan çok yıllı ana ortaklık anlaşmasının bir parçası olarak markaları erkeklerin ilk futbol takım formalarında yer alan Philips Ambilight TV’leri içeren bir grup olan TP Vision ailesinin bir parçası olarak yeni bir kablosuz taşınabilir hoparlör serisini piyasaya sürdü. Alexia aynı zamanda Ambilight TV markasını da temsil edecek.

  Yeni çıkan taşınabilir hoparlör SPEAKER O1 Barça Edition By AOC, yüksek standartlarda ses kalitesi sunmaya odaklanıyor ve aynı zamanda sürdürülebilirlik adına yeni bir endüstri standardı belirliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN