Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınBakımlı kadının güzellik sırları

  Bakımlı kadının güzellik sırları

  Kadınlar her zaman bakımlı olmak ister. Bulunduğu ortamda gözlerin onun üzerinde olmasını, onlarca kişinin arasında dört dörtlük bir görüntü sergilemeyi önemserler. Tabi, bu kulağa hoş geldiği kadar kolay değil. Ayak parmağının tırnağından saç telinin ucuna kadar bakımlı olmaya özen gösteren varlıklarız biz… Diyelim ki, bu akşam çok yakın bir arkadaşınızın düğünü var. Malum düğün sezonu da açıldı, her an hazırlıklı olmak lazım. Gecenin en güzel kadını olmak için sizlere tavsiyelerimize kulak verin…

  She loves taking care of her hair

  Uykunuzu almadan yataktan kalkmayın
  Bütün bir haftanın yorgunluğu en güzel haftasonu uykularında atılıyor. Alarmın çalmayacağını bilmek, kendiliğinden uyanmak, yatakta bir uçtan bir uca gerinmek kadar güzel bir şey yok. Düğün davetleri gibi özel günlerde uykunuzu almanız en önemli kuralların başında geliyor. Ne kadar şık olsanız da bir davete bembeyaz yorgun bir tenle, gözaltı şişliklerinizle birlikte gitmek istemezsiniz. Sabah kalkar kalkmaz öncelikle yüzünüze bakım yapın. Sonrasında ise vücut bakımına geçebilirsiniz. Yaz sezonunda olduğumuz için istenmeyen tüylerden kurtulmak tabi ki her şeyin başında geliyor. Bunun için size çok güzel ve kolay kullanımlı bir ürün öneriyoruz: Philips’in Lumea Precision IPL epilasyon cihazı… Evinizin rahat ortamında kullanacağınız bu cihaz ile istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulma şansınız olacak ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Hassas bölgelerde bile etkili sonuçlar veren bu ürünün farklı cilt tiplerine göre 5 ayarlanabilir ışık enerjisi ayarı bulunuyor. Bunun dışında kullanabileceğiniz diğer epilatörler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Kendinizi dinlendirin
  Sabah bakımlarınızı tamamladıktan sonra bir süreyi kendinize dinlenmeye ayırın. Bakımlı ve şık olacağım diye üstüste kendinizi yorarsanız akşama eğlenmeye haliniz kalmaz. Çayınızı ya da kahvenizi elinize alın, koltuğunuza kurulun, ayaklarınızı uzatın. Güzel bir müzik açın ya da kitap okuyun. İsterseniz TV’de sevdiğiniz diziyi izleyin. Akşama ne giyeceğiniz hazırsa ne mutlu size. Fakat alışverişinizi de son güne bıraktıysanız, yavaştan yola koyulmanızda fayda var. Kıyafetinizi, ona uygun takılarınızı, aksesuarlarınızı, ayakkabılarınızı aldıysanız artık evinize dönüp, akşam için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

  Kuaför evinizde…
  Dışarı çıkmışken niye kuaföre gitmediğinizi merak ediyorsunuz değil mi? Çünkü yeni teknolojiyle birlikte kuaförde kullandığınız cihazları evde kullanmanız çok kolaylaşıyor. Saçınıza başlamadan önce bir duş alıp, alışverişin yorgunluğunu üzerinizden atın. Cildinizi pürüzsüz gösterecek bakım kremlerini sürdükten sonra, artık saçınıza geçebilirsiniz. Öncelikle saçınızın nemini almak için saçlarınızı mutlaka kurutun. Saçınızın tipine göre farklı saç kurutma makinelerini tercih edebilirsiniz. Örneğin kalın saç tipine sahipseniz, iyonik özellikli ve hava üfleme hızı maksimum olan bir ürünü tercih edebilirsiniz. Farklı markaların farklı ürün seçeneklerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Saçlarım düz mü olsun, kıvırcık mı?
  Saçlarınızı kuruttuktan sonra sırada şekil vermesi kalıyor. Bu seçimi kolaylaştırmak için kıyafetinize uygun olarak bir saç şekli düşünebilirsiniz. Sırtı açık bir kıyafet tercih ettiyseniz, saçlarınızı kıvırcık yaparak tepeden toplayabilirsiniz. Askılı ya da straplez bir kıyafet giyecekseniz, düz bir saç modeli de hoş olabilir. Şimdi size iki seçenek için de ürün tavsiyesi yapalım. Eğer saçlarınız kendiliğinden doğal kıvırcıksa saç düzleştiricileri tercih edebilirsiniz. Tamamen kurutulmuş saçlara uygulanan bu işlem ile kısa sürede ve kolaylıkla saçlarınızı düzleştirilmiş hale getirebilirsiniz. Farklı ürün seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer kıvırcık olmasına karar verdiyseniz saç şekillendirici cihazları kullanabilirsiniz. Tek makinenin ucuna takılan farklı aparatlar yardımıyla saçlarınızı ister su dalgası, ister bukleli, ister hafif dalgalı isterseniz de lüle lüle yapabilirsiniz. Bunun için onlarca farklı ürün çeşidi var. Kendinize uygun olan ürünü buraya tıklayarak seçebilirsiniz. Saçlarınız da hazır olduğunda, artık kıyafetinizi giyebilir ve gecenin en güzel kadını olarak yola koyulabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN