Bahara odaklı yeni Apple Watch kordonları görücüye çıktı

0

Ekran Resmi 2017-03-22 10.40.53

Apple, bir dizi ürün güncellemesi ve yeni iPad modeliyle 2017’deki ilk kapsamlı son kullanıcı odaklı hamlesini yaptı. Teknoloji şirketi, kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, yeni iPad modelleri, iPhone SE için yeni depolama alanı özelliklerinin yanı sıra akıllı saat ürün hattı için bir dizi yeni aksesuarı potansiyel kullanıcılarına sundu.

Yeni seçki renk dizisiyle iddialı

Apple Watch için gelen yeni kordonlar, çok genel bir ifadeyle bahara özgü renk ve canlılık temaları gibi bir ortak özelliğe sahip. Akıllı saat ürününün kordon modellerinde tek renkli ve çok renkli seçenekler bulunuyor. Öte yandan Hermes de dahil olmak üzere hemen hemen tüm Apple Watch kordon serilerine en az bir tane yeni modelin eklendiği görülüyor. Paslanmaz Çelik kordonlarda ise herhangi bir yeni model eklemesi bulunmuyor.

Öte yandan Apple Watch için gelen yeni kordon modellerinde önceki ürünlerden genel hatlarıyla ayrı bir duruşun söz konusu olmadığı dikkatlerden kaçmıyor. Şirketin bu yönde çok ciddi farklılıklar, deneysel çalışmalar içine girmediğinin altını çizelim. Şeritler, farklı renk dizilimleri öne çıkan yeni kordon özellikleri durumunda.

Ekran_Resmi_2017-03-22_09_31_43Apple Watch, 2014 yılında lanse edilmiş, ilk olarak 2015 yılının nisan ayında satışa sunulmuştu. 2016 sonunda Apple Watch 2. Seri adını alan güncellenmiş versiyon tanıtılmıştı. Tüm zamanların en çok satan akıllı saat serisi olma özelliğini elinde bulunduran giyilebilir teknoloji modellerine daha yakından bakmak için buraya tıklayıp Media Markt’ın online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın