Bahar temizliği yaptınız mı?

Bahar temizliği yaptınız mı?

0

Havalar artık ısınmaya başladı. Her ne kadar Mart ayı yanıltsa da kış aylarının dondurucu soğukluğunu hissetmiyoruz. Durum böyle olunca da evlerde bahar temizliği zamanı geliyor.

bahar temizliği

Bahar temizliği başlasın

Bugünü temizlik günü ilan ettiniz. Deterjanlar, çamaşır suları ortalığa döküldü, kollar sıvandı. Perdeler indi, koltuk kılıfları çıkarıldı, yorganlar silkelendi. Bu zorlu görevin üstesinden yüksek kapasiteli bir çamaşır makinesi, en ufak tozları bile alabilecek bir elektrikli süpürge, tüm tabak, çanakları kristal gibi yıkayacak bir bulaşık makinesi ve perdelerinizi jilet gibi ütüleyecek bir ütü ile gelebilirsiniz.

İşe çamaşır yıkamaktan başlayalım

Büyük bir bahar temizliği yapmak için bugün işe koyuldunuz ve ilk olarak kuruma süresini de dikkate alarak çamaşır yıkamaktan başlayabilirsiniz. Samsung’un WW10N644RPX modelindeki çamaşır makinesi 10 kg kapasitesiyle ön plana çıkan ürünlerden. Detaylara gelince… A+++ enerji sınıfına dahil ve 1400 RPM devir hızına sahip olan modelde bulunan Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi, deterjanı hava ve su ile karıştırıp köpük oluşturarak çamaşırlarda leke ya da deterjan artığı bırakmadan en iyi sonucun alınmasını sağlıyor. AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde makine çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetler kolay ve hızlı bir şekilde eklenebiliyor. Akıllı Denetim Sistemi Q-rator ise çamaşırın tipine ve kirlilik seviyesine göre kullanıcıya uygun programı önerirken internet bağlantısı üzerinden bir mobil uygulama aracılığıyla çamaşır makinesinin her yerden kontrol edilebilmesine olanak sağlıyor.

SAMSUNG WW10N644RPX Addwash A+++ 10kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Inox ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Sıra geldi bulaşığa

Bahar temizliği denildiğinde akla mutfak dolapları da geliyor değil mi? Dolap içlerinin tozunu alıp tüm tabak çanakları, bardakları yıkamak da gerekli. Siemens’in A++ enerji sınıfı SN257I01MT modelindeki bulaşık makinesi, yüksek su ve elektrik tasarrufu ile dikkat çekiyor. Bulaşıkları sadece 6,5 litre su ile yıkayan makinenin Hijyen Ekstra seçeneği ile yüksek ısıda maksimum hijyen elde ediliyor. Bulaşık makinesinde bulunan Machine Care özelliği sayesinde bulaşıkların yanı sıra makinenizi de ilk günkü temizliği ile kullanmaya devam edebilirsiniz. ‘Machine Care’ seçeneği, bir yandan makinede koku ve bakteri oluşturabilecek yağ ve kireç kalıntılarını temizlerken, diğer yandan bulaşık makinesinin bakımını yapıyor ve ömrünü uzatıyor.

SIEMENS SN257I01MT 7 Programlı 13 Kişilik A++ Enerji Sınıfı Bulaşık Makinesi Inox ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Evi süpürmeden olmaz

Bahar temizliği sırasında çamaşır ve bulaşıklarınız yıkanırken siz de bir taraftan evinizi süpürmeye başlayabilirsiniz. Bunun için size önerimiz Arzum’un Olimpia Power modeli olacaktır. Arzum Olimpia Power enerji verimliliğinde, sert zemin temizliğinde ve toz tutmada 4A sınıfı performansıyla evleri köşe bucak temizliyor. 899W motor gücüne sahip olan süpürge, yüksek çekiş gücünü ilk andan itibaren hissettiriyor. Hepa 13 filtresi ile tozların %99,9’unu hapsediyor, Cyclone Extremeteknolojisi ile de toz ve alerjenlerin havaya karışmasını önlüyor. Kolayca temizlenebilen 2,2 litrelik toz haznesi ile kesintisiz temizlik sağlayan Arzum Olimpia Power, tarçın rengi, LED göstergesi ve elektronik emiş gücü ayarıyla şıklığını da ortaya koyuyor.

ARZUM AR4088 Olimpia Power Cyclone Toz Torbasız Süpürge ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Temizliği ütü ile bitirelim

Bu kadar perdeyi, yastık, koltuk kılıfını yıkadınız. Şimdi onları ütüleme zamanı. Philips PerfectCare Elite Plus, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar ütülenebilen tüm kumaş türlerinde sıfır yanma riski ile güvenli ütüleme imkanı sunuyor. DynamiQ sensör, içindeki hareket sensörü ile buhar gücünü hareketlerinize göre ayarlayarak doğru zamanda doğru buhar miktarını veriyor. Yani siz durduğunuzda buhar vermesi de duruyor. Philips PerfectCare Elite Plus buhar kazanlı ütünün güçlü ve sürekli buhar özelliği ile en kalın kumaşlar bile kolayca ütüleniyor.

PHILIPS Elite Plus GC9682/80 Buhar Kazanlı Ütü ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın