Bahar temizliği için ihtiyacınız olan her şey

0

bahar-temizligi

Isınan havalarla birlikte yaz telaşı da başladı. Detokslar, diyetler, yeni kıyafetler derken neredeyse yaza hazırsınız. Peki ya eviniz? Baharın son demlerini yaşadığımız, yaz için gün saydığımız şu günlerde evinizde bahar temizliği yaptınız mı? Bu ay köşemde evinizi yormadan dip köşe temizleyebileceğiniz ürünlere yer veriyorum.

electrolux-zen-sessiz-supurge

Dünya’nın en sessiz elektrik süpürgesi ile tanışın

Benim gibi elektrikli süpürge sesine karşı tahammülsüz biriyseniz, sizi Sünya’nın en sessiz elektrikli süpürge Electrolux UltraSilencer ZEN ile tanıştırayım! 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olan UltraSilencer ZEN, gürültüsüz ve daha yüksek performanslı temizlik imkanı sağlıyor. Electrolux’ün gerçekleştirdiği ankete göre katılımcıların % 36’sı temizlik yaparken en rahatsız oldukları konunun elektrikli süpürgenin sesi olduğunu belirtiyor.  Gürültü olmayınca haliyle yorulmuyor, daha rahat bir şekilde temizlik yapabiliyorsunuz.

UltraSilencer ZEN, daha önceki modellere göre güçlendirilmiş motoru, hortumu, geliştirilmiş ağız kısmı ve son teknolojiyle donatılmış yalıtım materyalleriyle dkkat çekiyor. Süpürgede bulunan hava temizleyiciler ise temizlik sırasında ortamın hava kalitesini de iyileştiriyor. Eski model süpürgeler de bilirsiniz, bir taraftan siz evi süpürürken diğer taraftan süpürge havaya toz partikülleri saçar. Hele ki toz alerjisi olanlar için ciddi sıkıntı yaratan bu durum ZEN’in hava temizliği özelliğiyle de artık sıkıntı yaratmayacağa benziyor.

Süpürgenizin çalıştığından emin olamayabilirsiniz…  O kadar sessiz!

Yalıtım tabakalarıyla geliştirilmiş UltraSilencer ZEN huzurlu bir temizlik deneyimi sunuyor. Optimize edilmiş Silent AeroPro hortumu ve pürüzsüz iç profili ile gürültüyü daha da azaltmaya yardımcı oluyor.

UltraSilencer ZEN’in ağız kısmı da halıya temasta daha az gürültü sağlamak üzere kanallarla geliştirildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı ve pürüzsüz iç profili de istenmeyen sesi azaltmaya yardımcı oluyor. Normalden daha yüksek fırça boyu ise sert zeminde daha az gürültü çıkarıyor. Süpürgenin hortumu 36 mm çapındaki bir boruya takılıyor, böylece yalıtılmış bir sistem sunuyor ve gürültüyü de bloke ediyor.

electrolux-zen-hava-temizleyici

Sessiz, hızlı ve temiz

Daha önce ki sessiz süpürge modellerinde ses seviyesini düşürmek için performanstan ödün verilmek zorunda kalınıyordu ancak yeni modellerde performanstan ödün vermeden sessiz süpürme deneyimi yaşamak mümkün hale geldi. Yapılan teknik iyileştirmeler sonrasında neredeyse duyulmayacak ses düzeyinde bir süpürme deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra; Odalar arasında mekik dokurken Hareket Kontrol Sistemi yumuşak ve kolay bir manevra kabiliyeti sağlıyor. Ürünün en beğendiğim özelliklerinden biri de neredeyse tüm evi kabloyu çıkarmadan süpürebiliyor olmanız! Ev süpürmeyi sevmeyenler bilir; süpürme esnasında kablo çıkarıp, süpürgeyi başka bir odaya taşımanın çin işkencesinden farkı yoktur! Multi-room Sistemi ile 12 metrelik kablo uzunluğu sunan ZEN, süpürgeyi odadan odaya geçirirken prizden çıkarma derdini ortadan kaldırıyor.

Evimde canlı renk ürünler kullanmaya bayılıyorum. Temizlik sırasında renkli ürünlerle çalışırken kendimi daha enerjik hissediyorum. Electrolux UltraSilencer ZEN ürün kategorisinde 58 dB ses seviyesi sunan ZUSDELUX58, ZUSANI58TR, ZUSALLER58 modelleri bulunuyor ve metalik gri, mavi ve beyaz renk alternatiflerinden oluşuyor. Electrolux UltraSilencer kategorisinde yer alan ZUSORIGDB+ ise 61 dB ses seviyesine sahip ve lacivert renk seçeneği mevcut. Benim favorim mavi!

PrintDeterjanların kanserojen etkilerinden korunun!

Son yıllarda kanserojen etkiye sahip ürünlerin adını oldukça sık duyar olduk. Bu konuda uzmanlar önemli uyarılar yapıyor ve iş evde kendi deterjanını yapmaya kadar gidiyor. Diğer taraftan temizlik teknolojisi de gelişiyor ve deterjana ihtiyaç duymayacağımız ürünler geliştiriliyor. Bu ürünlerden en fazla öne çıkanı ise suyu buhara, buharı temizliğe dönüştüren teknolojisiyle Fakir Steam Mop! Hiçbir kimyasal ve deterjan kullanmadan derinlemesine temizlik sağlayan Steam Mop’un kullanımı da oldukça kolay. 1 dakikadan daha az bir sürede kullanıma hazır olan ürün, buhar teknolojisiyle tek seferde yüzeyleri hızlıca temizlemeye yardımcı oluyor ve ortamı bakteri ve mikroplardan arındırıyor. Özellikle astım hastaları için oldukça önemli bir özellik.

Hijyenik ve pratik bir temizlik arayanlar için ideal bir ürün olan Stema Mop’un çift taraflı mikrofiber bezleri çamaşır makinesinde yıkanabiliyor ve ürünün teleskobik borusunu boyunuza göre ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede temizlik yapmak daha ergonomik bir hale geliyor.  

 

Cevap bırakın