Bahar Geliyor Akıllı Saatler İle Yürüyüşe Hazır mısınız?

0

Akıllı saatler hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Cep telefonları kadar olmasa da en yeni ürünler medyada çok fazla yer buluyor ve ilgi çekiyor. Özellikle bahar aylarının gelmesiyle bol bol yürüyüş yapanların satın almak istedikleri modeller daha şimdiden radarlarına girmiş durumda. Yürüyüşe ve spora meraklı bu kişiler ya hangi marka – model akıllı saati alacağına henüz karar verememiş durumdalar ya da alacağı saate karar vermiş ama iyi bir kampanya bekliyorlar. Satın alma aşamasına gelmiş herkes için aşağıdaki başlıklar en doğru seçimi yapmalarına yardımcı olacaktır.

Akıllı Saatler Yükselişte

Günümüzde oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulan ve pek fazla da özelliği bulunmayan mekanik saatler, yerlerini fiyatları çok daha ekonomik olan ve onlarca teknolojik özelliği bünyesinde barındıran akıllı saatlere bırakıyor. Şık tasarımları, katma değer sunan son teknolojik özellikleri, kullanım kolaylığı, rengarenk aksesuar olma özellikleriyle satışları yükselişe geçen bu saatleri mekanik saatlere kıyasla oldukça uygun fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.  

Akıllı saatler arasından seçiminizi yaparken hangi özelliklerde bir saate ihtiyacınız olduğunu önceden belirlemelisiniz. Ayrıca kullandığınız akıllı telefon ile en uyumlu olan modeli seçmeniz elbette daha verim almanızı sağlayacaktır.

Mevcut Telefona Uygun Bir Model Seçin

Bildiğiniz üzere akıllı saatlerin çalışma prensibi akıllı telefonunuz üzerindendir. Bir başka deyişle akıllı saatler bağımsız olarak size akıllı bir çok özelliği sunamazlar. O yüzden ürün seçimi yaparken mevcut akıllı telefonunuzla en uyumlu ve sorunsuz modeli seçmelisiniz. X Marka bir akıllı telefon kullanıyorsanız ilk bakmanız gereken yine en yüksek uyumluluk açısından X markasının ürettiğü bir akıllı saat olmalıdır.

Yürüyüş Yapıyorsanız Sportif Özellikleri Yüksek Modeller Almalısınız

Bazı saat modelleri sporu hayatlarının bir parçası olarak yaşayan kişiler için dizayn edilmiştir ve bu modellerde koşu, yürüyüş, uyku ve sağlık vb. uygulamalar beraberinde gelmektedir. Hayatınızın her alanında spor varsa bu tarz sportif modelleri seçmelisiniz.

Suya Dayanıklı Olmasını Tercih Edin

Satın alacağınız akıllı saatin darbelere ve suya karşı dayanıklı olması kullanım ömrü açısından önemlidir. Yağmurda su geçiren ve en ufak çarpmada camı çizilen bir saati pek kullanmak istemezsiniz. O yüzden satın almadan önce bakacağınız modeller mutlaka suya dayanıklı olmalıdır. Zaten suya dayanıklı olan modeller genelde hafif darbelerden de etkilenmemektedirler.

Nereden Alabilirim?

Yukarıda bahsedilen özelliklere sahip tüm akıllı saatleri Vestel, Apple, Alcatel, Samsung, Thrumm, Garmın, Polar, Fıtbıt, Wıky gibi markalarla birlikte MediaMarkt’ta bulabilirsiniz. Özellikle akıllı saat fiyatları her bütçeye uygun biçimde MediaMarkt’ta yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tüm marka ve modelleri inceleyebilirsiniz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?query=ak%C4%B1ll%C4%B1+saatler&searchProfile=onlineshop&channel=mmtrtr

Cevap bırakın